gebe
  1. buketmustafa

buketmustafa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sizce ben hamile miyim....?????

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında buketmustafa tarafından paylaşıldı.

2 yıllık evliyim.Yumurtalama gününde korunmadım artık çocuk istediğim için.5 gün oldu ama bende acayip bi değişiklik var.Belimde ve karnımın içinde feci ağrılar var(aynı adet zamanımda olduğu gibi).Tiksinme ve şişlik var.Emin olmak için daha çok çok erken biliyorum.ama heyecanlıyım ve çok sabırsızlanıyorum.Ne olur yardımcı olun.Sizce BEN HAMİLE MİYİM.....?????

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar Buket,
    Umarım hamilesinizdir diye başlamak istiyorum cümleme. Madem yumurtlama gününde birlikte oldunuz o zaman tabiki hamilelik riski taşıyorsunuz. Bunun haricinde emin olmak için erkenden test yaptırmayın lütfen. Regl tarihinizin üzerinden 3-7 gün geçtiğinde yaptırabilirsiniz.

Umarız hamilesinizdir güzel haberlerinzi bekliyoruz.

sizce ben hamile miyim....????? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben hamile miyim?

Ben hamile miyim?

Slm sevgili melekler mekani uyeleri, Ben 1 senelik evliyim, ve gebelik konusunda google da arastirma yapiyordum. Bu siteyi gordum ve hemen kayit olmaya karar verdim. ben aslinda daha hamile degilim ama bazi supelirim var o yuzden bende forumlara katilmak istedim. bana yardimci olabilirmisiniz? saygilarimla, Ebruliiii
  2. sizce hamile miyim?

sizce hamile miyim?

merhaba ben üç aylık evliyim ve eşimle maddi durumumuzu düzeltmeden bebek istemiyoruz ve bunun için eşim korunuyr. eşi kondomla korunmasına rağmen hamile kalan var mıdır? benim adet olmam gereken tarihin üzerinden 14 gün geçti ama test yapmaya korkuyorum yardım edin nolur hamile olabilir miyim :/
  3. sizce hamile miyim

sizce hamile miyim

Ben bgn yani 12sinde adet olacaktim ama olmadm hamile oldugumu dusunerek evde test yaptim negatif cikti sizce hamile miyim
  4. Hamile miyim sizce

Hamile miyim sizce

Merhaba Adet olmama 1 hafta var 4 5 gündür kasıklarıma özellikle sol tarafıma iğne batması gibi ağrı giriyor karnımın altında dolgunluk hissi var gögüslerim şişti ve hassaslaştı çok olmasada arada bir mide bulantım oluyor bide uykuya çok düşkünüm son zamanlarda. Geri çekilme ile ilişkiye girdik bir kaç kere üst üstebenim yumurtlama günüme denk geldiğini sonradan fark ettim. Sizce hamilelik...
  5. Sizce hamile olabilir miyim ?

Sizce hamile olabilir miyim ?

Merhaba .. Aranıza yeni katıldım. Yardimci olursaniz sevinirim .Evliyim bebegimiz olsun istiyoruz artık. son adet günüm 10 nisan . Bugün 13 mayıs . Gecikmem var mi sizce ? Ve idrar testinde gebelik negatif . Ama gecikme yaşadığımı düşünüyorum. Kan testi de daha yaptırmak istemiyorum heveslenip gebe yok diye tedirgin oluyorum ne yapmaliyim sizce hamile olabilir miyim ?

Sayfayı Paylaş