gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

sizce çokmu kokoşlar

Konu, 'Cep Market' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

kokoşlar güzel telefonlar artık o klasik telefonlardan sıkıldım biraz farklı olsun birazda kokoş olsun diyorsanız bence tam sizlik...

2. CeYLiL

CeYLiL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vay be tam benlik el sanatları adına çalışmalarıma ekleyim teşekkürler canımcım emeğine sağlık paylaşım çok cafcaflı :laugh:

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    süperler yaa bayıldım bunlar kokoşsa bende de var bi kokoşluk demektir :hhh:

4. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    valla bende sevdim,kokoş felan ama gerçekten hoş duruyor

5. witch

witch Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    süperler :)

6. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
  7. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    tam evet cevabına hazırlanıyodumki bu modeli görünce fikrim değişti çok güzel bence [​IMG]

8. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    off çok harikalar yaa böyle bi telefonum olsun hiç arayan soran olmasın :)

9. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    süper ötesiiiiiiiii

10. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende biraz üstünü allamak pullamak istiyorum :D

11. hayrunnisam

hayrunnisam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    allah aşkına şu benm telefonunda markasını bilen varsa söylesin telefonu bende böyle nette gördüm markası yazmıyo üstünde ki fiyatı bilmiyorum ne olur aşık oldum telefona markasını bana söyleyiiiiiiin malesef eklentim aşıyormuş ama profilimde var resmi oradan bakarsınız

sizce çokmu kokoşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çokmu kuşkucusunuz?

çokmu kuşkucusunuz?

Hepimiz olaylar karşısında farklı tepkiler gösteririz. Kimi oldukça kuşkulu, kimininse aklına kolay kolay kötülük gelmeyip çok rahattır. Acaba bu konuda siz ne durumdasınız? 1. Parkta otururken yanınıza oldukça konuşkan bir tanımak için çeşitli sorular soruyor. Aşağıdakilerden hangisi size uygun tepki olur? a) “Kim bilir ne maksatla bana soru soruyor” diye düşünüp bir bahane bulup hemen...
  2. Kokoş Pasta

Kokoş Pasta

kokoş pasta kokoş pasta tarifi yaş tarifleri kokos tarifi Malzemeler Pandispanya: 4 Yumurta 4 Kahve fincanı şeker 3 Kahve fincanı un 1 Kahve fincanı kakao 1 Paket kabartma tozu Pasta kreması 1 Kilo süt 3 Yumurta sarısı 1 Su bardağı şeker 1Su bardağı un Damla sakızı 1 Su bardağı süt (keki ıslatmak için) Damla çikolata (arasına koymak için) Taş şeklinde çikolata (üstünü süslemek...
  3. kokoşlar odası....:)

kokoşlar odası....:)

kokoş pasta kokoş odalar epilatörün zararları kurabiye canım melişlerim tüm kadınlar güzel bu bir gerçek...ama tüm kadınlar bakımlı değil..bu da bir gerçek..tüm bakımlı kadınlar çok ama çok güzeller...bu bakımlı kadınların arasında çoooook bakımlı olanlar var...işte onlar kokoşlar grubuna girerler...kokoşluk sadece abartılı çiçiekli bocekli giymek takıp takıştırmak değil bunu da...
  4. Kokoş Aynalar

Kokoş Aynalar

ayna dekorasyon önerileri 2011 ve 2012 sezonu kokoş süslü aynalar moda oluyor bilginize melekler.. Firmalar üretmiş oldukları yeni sezon dekoratif ayna modellerine yenilerine ekleyerek evlerde ayna modellerinin daha şık ve daha zarif bir görünüme kavuşması için onları daha süslü tarzları ile sizlerin beğenilerine sunuyorlar.. Kendi çabanızla bile birbirinden hoş aynalar yapabilir komsunu ,...
  5. kokoşlar burayaaa çok hoş bilezikler var burada ben çok beğendim sizde bakın :)

kokoşlar burayaaa çok hoş bilezikler var burada ben çok beğendim sizde bakın :)

2011 bilezik modası,kelepçe modelleri,2011 bilezikleri,bilezik çeşitleri,bilezik fiyatları,bilezik modelleri 2011

Sayfayı Paylaş