gebe
  1. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

.sİzce DoĞrumu DeĞİl Mİ ?

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında gülgüzeli tarafından paylaşıldı.

BİR İGNLİİZ ÜVNSERTSİNEDE YPALIN ARŞAITRAMYA GRÖE KLEİMLEİRN HRFALREİİNN HNAGİ SRIDAA YZALIDKILRAI ÖMNELİ DĞELİİMŞ. ÖENLM OALN BRİNCİİ VE SONONUCNU HRFAİN YRENİDE OMLSAIMYIŞ.

ARDAKAİ HFRALİREN SRISAI KRIAIŞK OSLADA OUKNYUORUMŞ.

ÇNÜKÜ KLEİMLREİ HRAF HRAF DĞEİL BRİ BTÜÜN OALARK OYKUORUMUŞZ

NASILDA DÜZGÜN OKUDUNUZ AMA DEĞİL Mİ??? ARAŞTIRMAYI DEĞERLENDİRELİM ŞİMDİ.SİZCE DOĞRUMU DEĞİL Mİ

2. ekim.mike

ekim.mike Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: .sİzce DoĞrumu DeĞİl Mİ ?
    hiç bukadar gülmemiştim pes doğrusu bunlar ya kahin yada sihirbaz:):):):)

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

bence doğru valla hiç hatasız okudum:):)

4. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

bende ilk okuduğumda hiç yanlışsız okudum sizlerlede paylaşmak istededim..

5. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    bende düzgün bir şekilde okudum gerçekten de çok ilginç

.sİzce DoĞrumu DeĞİl Mİ ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sİze Bu Sefer Merhaba DeĞİl Elveda Demeye Geldİm Ben Mİ MeleĞİnİz Pelİnnn

Sİze Bu Sefer Merhaba DeĞİl Elveda Demeye Geldİm Ben Mİ MeleĞİnİz Pelİnnn

ArkadaŞlar Daha Sİteye Üye Olali 5-6 GÜn Oldu Ama Sİzden 1 Ay Ayri Kalcam Tatİle Çikioz Gelİnce Konulara Tam Gaz Devam Ya EĞer Oldukİ AÇarsam BİldİĞİnİz Gİbİ BariŞ Akarsu Hastanede Magazİn BÖlÜmÜne Onunla İgİlİ Şeyler Yazarmisiniz ÇÜnkÜ DiŞ Ülkeye Gİtcem Va Ordada Hberlerde Vermezler Ne Olur Aa BarŞ. A. Durumunu Magazİn B. Yazin :(:(:(:(
  2. Disiplinli misiniz değil misiniz?

Disiplinli misiniz değil misiniz?

disiplinlimisiniz disiplinli olmak disiplin hakkında bildikleriniz genel bilgiler disiplin hakkında düşünceleriniz bilgileriniz Hepimizin hayatta ayrı ayrı sorumlulukları,görevleri var.Peki hayatımıza sığdırdığımız tüm bu meşgalelerde yahut işlerde disiplinli miyiz,değil miyiz? Ben için değişir,işin önemine bağlıdır aslında,yeri gelince disiplin ötesi yeri gelince gevşek davranabiliri.Ama...
  3. yaptıgım sizce doğrumu

yaptıgım sizce doğrumu

8 aydır süren bir ilişkim vardı erkek arkadasımla askerden geldikten sonra tanıştık ve hersey cok hızlı gelişti ve ben ona cok cabuk bağlandım oda bana cok cabuk bağlandı Hersey cok güzedi ilk başlarda daha 15.günlükken ilişkimiz face şifresini istedim ve verdi facedeki mesajlarını okudum öyle cok yaptıgı capkınlıklar yoktu olsada gecmişte oldugu için kurcalamadım ama gözüme bir kız takıldı...
  4. Doğrumu

Doğrumu

Merhaba ,bu denediğiniz şeyi bende yapmaya çalışdım ilk etapda boşdu ama baya yukarı çıkınca bişeyin ucuna dokundum ama belirsiz.Yapamadım sanırım tam anlamıyla.Biraz daha bilgi verebilirmisiniz.Benimde regli dönemim geçti 35.gün bugün...
  5. Tesettür imanın veya İslamın şartı değildir diyorlar doğrumu?

Tesettür imanın veya İslamın şartı değildir diyorlar doğrumu?

Sual: Bazıları, “Tesettür imanın veya İslam’ın şartı değildir. Tesettür üzerinde bu kadar fazla durmamalı” diyorlar. Açık gezmek, diğer haramlardan farklı değil midir? CEVAP Böyle söylemek çok yanlıştır. Farzlara uymaya, haramlardan sakınmaya teklif denir. Tekliflere yani emirlerin yapılmasına ve yasaklardan sakınmak gerektiğine inanmak, imanın şartıdır. Tekliflerin çoğuna inanıp da, yalnız...

Sayfayı Paylaş