gebe
?

sizce dünyanın 8. harikası hangisi?

1. ayasofya

oy sayısı 1
    25,0%
  2. anitkabir

oy sayısı 0
    0,0%
  3. internet:)

oy sayısı 3
    75,0%
  4. bergama kalesi

oy sayısı 0
    0,0%
  5. canakkale abide heykel

oy sayısı 0
    0,0%
  6. cin seddi

oy sayısı 0
    0,0%
  7. selimiye cami

oy sayısı 0
    0,0%
  8. özgürlük aniti

oy sayısı 0
    0,0%
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: sizce dünyanın 8. harikası hangisi?
    Bence dünyanın 8. harikası bizim yeni okulumuz. Müteahhit nasıl becerdi bilemiyorum ama kocaman binaya bu kadar az oda koyabilmek de büyük başarı kendisini tebrik ediyorum :D

3. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
sizce dünyanın 8. harikası hangisi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dünyanın 8. harikası

dünyanın 8. harikası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dünyanın yedi harikası

Dünyanın yedi harikası

Bir daha yapilmalarina imkan olmadigi için eski insanlarin acaib-i seb'a (yedi büyük eser) dedikleri eser-lerden birini rüyada görmek, hayal ettigi bir seyin hakikat olacagina delalet eder. Bir rivayete göre de; yakin zamanda çok sevindirici haberler alacagina isarettir.
  3. siz hangisisiniz?

siz hangisisiniz?

Bakın bakalım Siz hangisisiniz? 1 Daha birinci telefon zili çaldığında telefonun başına dikilen ama açmak için ikinci kez çalmasını bekleyen 2 Televizyonda film seyrederken filmin oyuncularıyla muhatap olan (Dur oraya gitme, öldürecekler seni) 3 Cebinden çıkardığı paraların içinde en eskisini özenle arayip bulduktan sonra para üstü veren 4 Gece aşırı nem ve sıcak olmasına rağmen,...
  4. dünyanın yedi harikası 2012

dünyanın yedi harikası 2012

: Amerika Birleşik Devletleri, Puerto Princesa Yeraltı Nehri – Filipinler’de bulunuyor. Keşifcilerin vazgeçilmez mekanı.. Jeju Adası – Güney Kore’de bulunuyor… Masa Dağı – Cape Town kentini eteklerinde taşıyan müthiş doğa harikası Güney Afrika’da bulunuyor.. Komodo Milli Parkı – Dünyanın en büyük kertenkele türü olan Komodo Ejderi’ni korumak için kurulan park 1991′den bu yana UNESCO...
  5. sizce hangisi?

sizce hangisi?

kızlar kendi parfümümü makyaj malzeme mi indirimli almak istiyorum o yüzden bir markaya temsilci olmak istiyorum ama çok pahalı olmayan bir ürün istiyorum

Sayfayı Paylaş