gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sizce En İyi Türk Senarist Kim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sizce En İyi Türk Senarist Kim evet herkes kendince en iyi olanını yazsın bence en iyi Meral Okay dı peki ya sizce?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Başarılı bir çok türk senarist var ama bende Meral Okay'ın eserlerini daha çok beğeniyorum. Allah rahmet eylesin. Bu arada Gani Müjde'yi de unutmamak lazım, bir çok kişi tarafından beğenilen senaryolara sahip :)

Sizce En İyi Türk Senarist Kim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sizce en iyi komedyen kim?

sizce en iyi komedyen kim?

dünyanın en iyi komedyenleri ben oldu bitti Beyazı çok severim ama hepside kendi bölümlerinde starlar cem yılmaz mehmet ali erbil beyazıt öztürk yılmaz erdoğan ata demirer okan bayülgen
  2. sizce en iyi erkek  komedyen kim ???

sizce en iyi erkek komedyen kim ???

erkek komedyenler evet melişlerimm bakalım kimler ne diyecek....sizi en cok güldürennn kimm bakalım bir ögrenelim... Soru belli .. En çok sevdiğiniz erkek komedyen kim ? Hangisine daha çok gülüyorsunuz?
  3. Sizce En İyi Erkek Komedyen Kim ?

Sizce En İyi Erkek Komedyen Kim ?

Sizce En İyi Erkek Komedyen Kim ? Bence Şahan en iyisi, sizin sevdiğiniz beğendiğiniz kim?
  4. Türklerin yaptığı en iyi bilgisayar oyunu sizce hangisi?

Türklerin yaptığı en iyi bilgisayar oyunu sizce hangisi?

Merhaba Sevgili melek'ler sizlerle bu sayfamızda bir ankat yapacağız ve Türklerin yaptığı en iyi bilgisayar oyunu sizce hangisi diye oyları vereceğiz :) Evet Melek'ler, Türklerin yaptığı en iyi bilgisayar oyunu sizce hangisi?
  5. Sizce Türk Dizilerinde ki En Şık Kadın Kim ?

Sizce Türk Dizilerinde ki En Şık Kadın Kim ?

Bu konu; Türk dizilerinde ki en şık kadınlar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranlardan izlediğimiz onlarca dizide birbirinden güzel kadınlar her bölümde ayrı ayrı güzel kıyafetler giyiniyorlar. Aynı zamanda özel hayatlarını takip edip hayranı olduğumuz artistler de var. Peki sizce tv dizilerinin en şık kadını kim ? Kuzey Güney 'de oynayan Bade İşçil mi, Adını Feriha Koydum...

Sayfayı Paylaş