gebe
?

Sizce en rezil Olduğunuz An

1. Konuşurken tükürüğünün sıçraması

11,1%
  2. Yaptığın espriye kimsenin gülmemesi

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Fermuarının açık kalması

44,4%
  4. Bikininin düşmesi

33,3%
  5. Sevgilinle yürürken yere düşmek

11,1%
  6. Diğer

oy sayısı 0
    0,0%
  1. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63

Sizce En Rezil Anlar Nelerdir

Konu, 'Meleklermekanı Yarışmaları' kısmında ARZUZU tarafından paylaşıldı.

Evet melekler sizce en rezil olduğumuz anlar desem farkında olmadığımız dalgın olduğumuz,rezil olduğumuz o anlar gerçekten bittiğimiz andır dediğimiz neler var [​IMG]

karakuzu bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ay ben yürürken düşen kişiye çok gülerim elimde değil o an bişeyler dürter beni hahaha ama kendim düşersem acaip trip yapar gerilirim hemen oradan uzaklaşmanın yolunu ararım :D:D

ARZUZU bunu beğendi.
  3. ASLIMOZUM

ASLIMOZUM Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    43
    fermuarın acık kalması kadar rezil bişey yoktur bide karşındaki arkadaşın kimseye caktırmadan kaş göz işareti yapar anlamazsın ne dediğini bide bakarsınki fermuar lallaaaa:)

ARZUZU bunu beğendi.
  4. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    bende düşene çok gülerim ama kötülükle değil hatta bir kere kocam düştü yardım et kalkım diyor gülmekten kaldıramadım hahaha ama kendimde düşersem gülerim :) düşmeye karşı böle tepki veriyorum nedense :)

ARZUZU bunu beğendi.
  5. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    bikininin düşmesi kadar rezil ve utanç verici bişey olmasa gerek ayyyy :tuu:

ARZUZU bunu beğendi.
  6. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Hepsi birbirinden rezil ayrim yapamiiceemm hahaha

Sizce En Rezil Anlar Nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaşlar Sizce Hayatın En hüzünlü Anı Nedir ...?

Arkadaşlar Sizce Hayatın En hüzünlü Anı Nedir ...?

Ewet Arkadaşlar Sizce Hayatın En hüzünlü Anı Nedir ...? Bence En hüzünlü anı- gündüz çocuklardan bunaldığımızda kızıp uyuduklarında suratlarına bakıp gülümsediğim andır
  2. ünlülerin en rezil anları

ünlülerin en rezil anları

Birazdan ünlülerin en komik anlarını anlattıkları güzel bir yazı göreceksiniz. Amaç hep birlikte gülelim :D:D ÜÇ KEZ DÜŞTÜM Türkan Şoray: Çok sakarımdır. Bir şeyleri devirip kırmalarım neyse de, düşmelerim meşhurdur. Bir gün Galata Köprüsü üzerinde film çeviriyoruz. Benden başka yürüyen yok. Filmi Atıf Yılmaz yönetiyor. Komut verdi ve ben üzgün, sevgilimi anımsayarak yürürken koca köprünün...
  3. Ne rezilim yaa :D

Ne rezilim yaa :D

Ne kadar salakça bi duruma düşmüştüm yaa gülmekten ölürdünüz görseydiniz hahaha Baya oluyo benim bi hocamın ayakkabı dükkanı var converse almaya gitmiştim. Gri alcaktım 2 tane model verdi bana hocam ben birini aldım giycem ama ayakkabıda bi gariplik var aldım sağ ayağıma giyorum :haha: ama bi değişik geldi bana acaba ters mi giydim diyorum içimden :D:D Sonra giydim ben bunu bi değişiklik var...
  4. ReziL oLduğumuz anLar

ReziL oLduğumuz anLar

meleklerim daha önce böyle bir konu açıldı mı görmedim ama umarım açılmamıştır :hihi: hadi burada eşimize , ailemize , arkadaşlarımıza, öğretmenlerimize vs vs. rezil olduğumuz anları yazalım hahaha ilk ben başlıyayım bir gün aşşağıya iniyorum alt katımda çok yakın arkadaşım oturuyor o zaman onunla da küstük. çocukluk işte. onlara da yurt dışından misafir gelmişti. o gelen kızla da...
  5. En çok eğlendiğiniz an ve sizi en çok eğlendiren şeyler nelerdir?Haydi paylaşalım...

En çok eğlendiğiniz an ve sizi en çok eğlendiren şeyler nelerdir?Haydi paylaşalım...

Kıslar herkesin eğlence anlayışı farklıdır mesela ben eşimle balkondan halı silkelerken çok eğleniyorum çünkü beni dinlemiyo ve bitürlü aynı anda silkeleyemiyoruz komedi oluyoruz bu sadece küçük eğlencelerimizden biri ya sizlerin en çok eğlendiğiniz zaman nedir???:A

Sayfayı Paylaş