gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

sizce erkekler bunları söylermi

Konu, 'Kadınca' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

melekler sizce erkekler eşiniz veya sevgiliniz bunlaı söyler mi???? 1: Maç önemli degil diziyi seyredelim,

2: Birlikte alışverişe çıkmayi özledim,

3: Aldatmak çok saçma,

4: Sadece salata yiyecegim,

5: Galiba yanlış yola saptım bilen birine soralım,

6: Ayaktayken sana da bir çay koyayım,

7: Karar veremiyorsan 2 ayakabıyı da alalım,

8: Seninle sohbet etmek varken kahvaltıda neden gazete okuyayım?

eğer söyler diyorsanız kesin uyku sersemisiniz ...

2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsi olmasada çoğunluğunu söyler..Helede patlamak üzereysem hepsini aynı anda deyiverir..:piha:

3. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bunların hepsini söyleyen birini bulursanız banada gönderin benimkiyle değişeyim

4. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bende bunları söyleyen birini isterim ama nerde böyle birisi

5. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    3 ve 6 yı söler benimki :D

6. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    benimki 2 3 4 6 8 yı soyler benim kocam gerektıgınde bir melek olu veriyor cnm benim ya

sizce erkekler bunları söylermi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bunlar Erkekleri çildirtiyor!

Bunlar Erkekleri çildirtiyor!

*Erkekler her şeyden önce kadının kadınsılığını, yumuşaklığını önemsiyorlar. Kesinlikle erkekleşmiş kadınlardan hoşlanmıyorlar. *Erkeklerin fikir birliğietmişçesine karşı çıktıkları bir başka nokta ise kadınlar tarafından "yolunacak kaz" yerine konulmaları,İşte buna kesinlikle dayanamıyorlar. *Bu arada erkekler dünyasında aşırı makyajlı, aşırı takılı kadınlar da out! *Erkek...
  2. bunlar erkekleri çıldırtıyormuş!!!

bunlar erkekleri çıldırtıyormuş!!!

Yıllardır kadınları çıldırtan erkek davranışlarından söz edip duruyoruz. Ya erkekler... Onların da kadınlardan mustarip olduğu öyle çok şey var ki!İşte erkekleri çılgına çeviren kadınlık halleri... Hülya dergisinde Nisan ayında yer alan habere göre, erkekleri çıldırtan kadın davranışları maddeler halinde sıralanmış... *Erkekler her şeyden önce kadının kadınsılığını, yumuşaklığını...
  3. Erkekler bunları yapmayın!

Erkekler bunları yapmayın!

. Erkekler, kadınların hiç sevmediği 10 davranışı yapıyorsanız onu kaybedersiniz. İşte yapmamanız gerekenler... Onu küçük düşürmeyin! Erkek arkadaşının / eşinin yanında hangi kadın küçük düşmek ister? Tabii ki hiç kimse! Mesela sakın ona kalabalık bir arkadaş grubu ile birlikte yemeğe çıktığınızda "bu aralar çok kilo aldın, tatlı yemesen daha iyi edersin" tarzı bir cümle...
  4. melekler sizce erkekler bunları söylermi ????

melekler sizce erkekler bunları söylermi ????

1: Maç önemli degil diziyi seyredelim, 2: Birlikte alışverişe çıkmayi özledim, 3: Aldatmak çok saçma, 4: Sadece salata yiyecegim, 5: Galiba yanlış yola saptım bilen birine soralım, 6: Ayaktayken sana da bir çay koyayım, 7: Karar veremiyorsan 2 ayakabıyı da alalım, 8: Seninle sohbet etmek varken kahvaltıda neden gazete okuyayım? eğer söyler diyorsanız kesin uyku sersemisiniz ...
  5. Erkeklere bunları söylemeyin!

Erkeklere bunları söylemeyin!

Erkeklere bunları söylemeyin! Çoğu zaman erkeklerin söylediği kırıcı sözlerden şikayet etseniz de onların da ara sıra sizin gibi düşündüğü ve söylediklerinize sinirlendikleri hiç aklınıza geldi mi? Erkekler bazen öyle sözler söylerler ki duyduklarınıza inanmakta zorluk çekersiniz. Fakat suçu sadece onlara atmak marifet değildir. Çünkü erkeklerin de duymaktan hoşlanmadığı sözler...

Sayfayı Paylaş