gebe
  1. eylülsu

eylülsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sizce hamile miyim

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında eylülsu tarafından paylaşıldı.

Ben bgn yani 12sinde adet olacaktim ama olmadm hamile oldugumu dusunerek evde test yaptim negatif cikti sizce hamile miyim

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    birkac gun sonra al tekrar test yap testte gozukmemis olabilir daha yeniyse

sizce hamile miyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sizce ben hamile miyim....?????

sizce ben hamile miyim....?????

2 yıllık evliyim.Yumurtalama gününde korunmadım artık çocuk istediğim için.5 gün oldu ama bende acayip bi değişiklik var.Belimde ve karnımın içinde feci ağrılar var(aynı adet zamanımda olduğu gibi).Tiksinme ve şişlik var.Emin olmak için daha çok çok erken biliyorum.ama heyecanlıyım ve çok sabırsızlanıyorum.Ne olur yardımcı olun.Sizce BEN HAMİLE MİYİM.....?????
  2. Demet Akalın hamile mi duydunuz mu siz

Demet Akalın hamile mi duydunuz mu siz

Kızlar duyduğum kadarıyla tabi asparagas bir haber değilse Demet Akalın hamileymiş, sizde böyle bir haber duydunuz mu gerçekten de Demet Akalın hamile mi ?
  3. sizce hamile miyim?

sizce hamile miyim?

merhaba ben üç aylık evliyim ve eşimle maddi durumumuzu düzeltmeden bebek istemiyoruz ve bunun için eşim korunuyr. eşi kondomla korunmasına rağmen hamile kalan var mıdır? benim adet olmam gereken tarihin üzerinden 14 gün geçti ama test yapmaya korkuyorum yardım edin nolur hamile olabilir miyim :/
  4. Hamile miyim sizce

Hamile miyim sizce

Merhaba Adet olmama 1 hafta var 4 5 gündür kasıklarıma özellikle sol tarafıma iğne batması gibi ağrı giriyor karnımın altında dolgunluk hissi var gögüslerim şişti ve hassaslaştı çok olmasada arada bir mide bulantım oluyor bide uykuya çok düşkünüm son zamanlarda. Geri çekilme ile ilişkiye girdik bir kaç kere üst üstebenim yumurtlama günüme denk geldiğini sonradan fark ettim. Sizce hamilelik...
  5. Sizce hamile olabilir miyim ?

Sizce hamile olabilir miyim ?

Merhaba .. Aranıza yeni katıldım. Yardimci olursaniz sevinirim .Evliyim bebegimiz olsun istiyoruz artık. son adet günüm 10 nisan . Bugün 13 mayıs . Gecikmem var mi sizce ? Ve idrar testinde gebelik negatif . Ama gecikme yaşadığımı düşünüyorum. Kan testi de daha yaptırmak istemiyorum heveslenip gebe yok diye tedirgin oluyorum ne yapmaliyim sizce hamile olabilir miyim ?

Sayfayı Paylaş