gebe
  1. elfida0689

elfida0689 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

sizce hamilemıyım acillll

Konu, 'Sevgilisinden Ayrılan Melekler' kısmında elfida0689 tarafından paylaşıldı.

merhaba melekler acil yardımınızı bekliyorum... eşimle ağustos ayında aktıf cınselliğimizi yaşadık bebek yapmaı düşünuyoruz... eylulün 8de adet olmam gerekırken ben 9da oldum... oldum olmasına ama adet kanı denılemez. kahverengi leke şeklinde bugun adetımın ıkıncı gunu ve hiçbır belırtı yok. yerleşme kanaması dıye bişey duydum acaba o mudur. kaç gun surer peki. ılk defa boyel bırşey yaşadım lütfen yaşayan varsa yorum yapsın... hamiş olmayı çok ıstıyorum. bırde ıdrar testını yaptım negatı çıktı bu ettslerde ne kadar doğru bılemıcem cvp lutfennn

2. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    Bir kac gun daha bekle canim bazen adetin devami sonra gelebiliyor. Ama insallah hamissindir. Bakalim biraz daha gecsin adetin test icin zaten erkenmis adetinden dortgun falan gecmesini bekle test icin

3. elfida0689

elfida0689 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    çok sağol çiçekçi kız içim rahatladı valla

sizce hamilemıyım acillll konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acillll

acillll

slm kızlar parfüm almam gerek ve bi türlü kara kılamadım.bu söyleyecklerimden ikisini bana önerrseniz sevinirim..wish of love,little blcak dress.timeless.ındependence..şimdden teşk ederrimconcon
  2. Hamilemiyim sizce

Hamilemiyim sizce

merhaba hanımlar sizlere bir şey danışmak istiyorum. dün gece hiç bir şey yokken gece saat 4 gibi bir miğde bulantısı ile uyandım ve aşırı derecede istifra ettim. acaba bu bir hamilelik belirtisi olabilirmi? birde çok afedersinizi gaz problemi yaşıyorum ama sık idrara çıkmıyorum. bana bilgi verirseniz sevinirim.
  3. hamilemiyim sizce

hamilemiyim sizce

:uhu::clapping:arkadaşlar bende yeni katıldım reglmi bir hafta geçti fakat kahverengi lekelenmeler geldi ilk gün çok azdı 2. günü biraz daha pembeleşti ve yoğunlaştı acaba hamilemiyim reglmi oldum bilemiorummm kasıklarım ağrıyo rgl sancısı gibi değil iğne gibi batıyo fakat lekelenmede devam ediyo bugünn üçüncü günü:attention:
  4. sizce hamilemiyim

sizce hamilemiyim

merhaba , size bir sorum olacak 8 mayis tarihinde adet oldum 30 mayis tarihinde ise ilk iliskimi geri cekme yonetemiyle yasadim adetim gecikti genelde 32 gun sure ile adet oluyorum suana kadar sivilce haric bir belirtim yok sizce hamilemiyimdir ? bugun agrim biraz basladi beyaz akintimda var ?
  5. Sizce hamilemiyim

Sizce hamilemiyim

Ben ilişkiye girdim adetim yeni bitmişti 20 gün sonra tekrar adet olucaktim fakat olmadım 8 gün geçti gebelik testi yaptım negatif çıktı sonrada adet oldum 7 gün boyunca fakat önceki adet döneminde adet geciktirici kullanmıştım denize giricem diye oyüzden gecikti nu kadar diye umuyorum sizce hamilemiyim yardimci olun acil

Sayfayı Paylaş