gebe
  1. bsrmttlp

bsrmttlp Forum Okuru

sizce hamilemiyim

Konu, 'Kadınlar' kısmında bsrmttlp tarafından paylaşıldı.

merhaba , size bir sorum olacak 8 mayis tarihinde adet oldum 30 mayis tarihinde ise ilk iliskimi geri cekme yonetemiyle yasadim adetim gecikti genelde 32 gun sure ile adet oluyorum suana kadar sivilce haric bir belirtim yok sizce hamilemiyimdir ? bugun agrim biraz basladi beyaz akintimda var ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ,geri çekme yöntemi %100 gebelikten korumaz.Gecikmeniz için test yapın.Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanıltıcı olur.

3. Namis

Namis Forum Okuru

Bu gun adet gunum ve adet olmadim test yaptim ama negatif cikti yeniden nezaman test yapsam sizce

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba 2 sonra mensiniz başlamaz ise hcg testi yapın.

sizce hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilemiyim sizce

Hamilemiyim sizce

merhaba hanımlar sizlere bir şey danışmak istiyorum. dün gece hiç bir şey yokken gece saat 4 gibi bir miğde bulantısı ile uyandım ve aşırı derecede istifra ettim. acaba bu bir hamilelik belirtisi olabilirmi? birde çok afedersinizi gaz problemi yaşıyorum ama sık idrara çıkmıyorum. bana bilgi verirseniz sevinirim.
  2. hamilemiyim sizce

hamilemiyim sizce

:uhu::clapping:arkadaşlar bende yeni katıldım reglmi bir hafta geçti fakat kahverengi lekelenmeler geldi ilk gün çok azdı 2. günü biraz daha pembeleşti ve yoğunlaştı acaba hamilemiyim reglmi oldum bilemiorummm kasıklarım ağrıyo rgl sancısı gibi değil iğne gibi batıyo fakat lekelenmede devam ediyo bugünn üçüncü günü:attention:
  3. sizce hamilemiyim melekler ?

sizce hamilemiyim melekler ?

Sizce hamilemiyim ? Hamile isem nasıl anlarım. Ya arkadaşlarım sizenizde bir çok konu gezdim ama kafam bir türlü basmadı benim. Evleneli 6 ay oldu bu ay adetim geçti gibi yani bir gün geçti daha net olarak nasıl bir test yapayım eşim alişimede bişi söylemedim daha istiyorum ki net olarak sonuç aldığımda kendisine net olarak birşeyler söyleyeyim. Bana acaba yardımcı olabilir misiniz ?...
  4. Sizce hamilemiyim

Sizce hamilemiyim

Ben ilişkiye girdim adetim yeni bitmişti 20 gün sonra tekrar adet olucaktim fakat olmadım 8 gün geçti gebelik testi yaptım negatif çıktı sonrada adet oldum 7 gün boyunca fakat önceki adet döneminde adet geciktirici kullanmıştım denize giricem diye oyüzden gecikti nu kadar diye umuyorum sizce hamilemiyim yardimci olun acil
  5. Beyza hanım hamilemiyim sizce

Beyza hanım hamilemiyim sizce

merhaba beyza hanım adetimden 4 gün geçti midemde bulantı başımda dolanma ve sırtımda ağrı var kasıklarımda çok ağrıyor .bu belirtilere göre hamilemiyim ?

Sayfayı Paylaş