sizce hangi dizi ? neden ?....(;

• Konbuyu başlatan * MuCiZé *
  • Başlangıç tarihi
M

* MuCiZé *

Forum Okuru
sizce hangi dizi ? neden ?....(;
sevgili meleklerim açıkcası çok merak ettiğim bir konudur bu:D:D
tvde birçok dizi var malum.izlerken kendinizi tutamadığınız,acayip saçma olduğunu düşündüğünüz ve hatta bazen bu nasıl bir dizidir dediğiniz dizi acaba hangisi??:n028:

ben yazam hemen hayatta izlemem saçma bulduğum dizilerin başında unutulmaz gelior sonrada sırasıyla kasaba sonra adı aklıma gelmeyen baya var ya izlemediğim için adlarıda aklıma gelmio gı mutlu sende aniden sorunca kaldım ole ya hahahahahahah daha sonra gelince yazarım kuzu lililililil:haha::eek:rkide:

aynen katılıyorum orkişim ya,o unutulmaz nasıl bir dizidir ya,yav derler ki kadınlar herşeyi hisseder,hani nerdeeee,bu meldaya nasıl bi karakter çizmişler.kaç bölüm oldu daha nişanlısının sevdiği kızın kızkardeşi olduğunu anlayamadı.ben daha ne diyim,sinir krizi geçiyorum tv karşısında,bu konuyuda sırf unutulmaz için açtım:D belki meleklerim dicekti eee izleme ozaman,hay bulaşmaz olaydım,ilk bölümünü izledim güsel bi dizi zannettim,şimdide bağımlılık oldu izlemesem bile haberlerini alıyorum annemden:D:D:D

adanalı adlı diziye kıl oluyorum 5 dk baksam 1 hafta deli gibi geziyorum ne kadar saçma sapan bir senaryo o yaa:D

ben sewdiklerimi yazam gı olmazmı ben yaprak dökümüğne aşkı memnuya kapalı çarsıya bayılırım izlerim mutlaka diğerleri fosso benim için hahahahahah lililililil

star tvdeki tüm diziler ekonomi adına kurulmuş hiçbir sanatsal düzeyi olmayan şeyler,sahi diğer kanallardakininde bunlardan bir farkı yok ama neyse...

aşkı memnuuuu!!!!
kitabını okumadım açıkcası atıp tutmak gibi olmasın ama dizi kesinlikle çok saçma,ki eminim kitaba nazaran abartmışlardır senaryoyu.kim kiminle nerede belli değil.ve aynı evin içinde olup bitenden evin içinde dolanan kişilerin haberi yok.tuhaf çok tuhafffffffffffff...

Geri