gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Sizce hangi doğum yöntemi

Konu, 'Doğum ve Doğum Çeşitleri' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Hangi doğum yönetmi size uygun Hangi doğum yöntemi daha sağlıklı
    Merhabalar,
    doğum şekline karar vermiş olan varmı?
    ben en iyi doğum şeklinin sizin durumunuza göre doktor tarafından belirlenen olduğuna inanıyorum.Doktorun sezeryan dediği durumlarda sizce inat edip normal doğum yapmayı istemek nekadar doğru

linkte arkadaşımız çok güzel bilgilerde vermiş

-dogum-yontemleri.jpg

Sizce hangi doğum yöntemi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum kontrolü yönteminiz hangisi?

Doğum kontrolü yönteminiz hangisi?

Evet bayanlar hangi yöntem daha sık kullanılıyor bi bakalım...
  2. Hangi yöntemle doğurmalı?

Hangi yöntemle doğurmalı?

Hamile olan bütün anne adaylarının merakı diyelim .Nasıl bir dogum yapsam ,hangisi daha az acı verir gibi sorulardır .Bu yüzden bakın nasıl dogum yöntemleri varmış O eşsiz ana tanık olmak mı? Yok ben görmeden olup bitsin mi? En doğalı su ise ben de su da doğururum mu? Hangisi?.. Büyük olasılıkla tüm gebeliğiniz boyunca etrafınızdaki pek çok kadın size kendi doğum...
  3. Hangi Yöntemlerle hamile kalırım?

Hangi Yöntemlerle hamile kalırım?

hamile kalmanın yolları,hamile kalmak için ne yapmalı,hamile kalmak için nelere dikkat etmeli,kolay hamile kalmanın yolları,hamile kalmak için yapılması gerekenler Gebelik isteyen her çift uygun zaman kavramını düşünmelidir. En uygun zamanın hangisi olduğu konusunda doktorlara veya uzmanlara danışmak gerekir. En uygun zamanın hangi zaman olacağı kuşluk vaktine, ayın pozisyonuna,...
  4. Tahmini doğum tarihi hesaplama yöntemi

Tahmini doğum tarihi hesaplama yöntemi

doğum traihi nasıl hesaplanır,doğum tarihi hesaplama yöntemleri,tahmini doğum haftası hesaplama,bebeğin doğum tarihini hesaplama hakkında bilgiler Doğum süreci; öncesiyle, o an ile ve sonrasıyla annenin adeta insanlığın ötesine geçtiği, babanın heyecanlı bekleyişini gerçekleştirdiği ve potansiyel dayı, hala, teyze gibi adayların da heyecanla takip ettiği evre. Bu dönemlerde yeni bir bireyin...
  5. Doğumda Hypnobirthing yöntemi nedir?

Doğumda Hypnobirthing yöntemi nedir?

hypnobirthing yöntemi ne demek,hypnobirthing yöntemi kimlere uygulanır,doğumda hypnobirthing yöntemi avantajları,hypnobirthing yöntemi doğumda nasıl yardımcı olur,hypnobirthing yöntemi hakkında bilgiler Son günlerde İngiltere Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın doğumuyla gündeme gelen Hypnobirthing, ağrıyı daha az hissederek gerçekleşmesini sağlıyor. Özellikle doğal doğuma yönelimin arttığı...

Sayfayı Paylaş