gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sizce İstanbul'a 3. Köprü Yapılmalı mı? ne diyorsunuz ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sizce İstanbul'a 3. Köprü Yapılmalı mı? Evet arkadaşlar kendi fikrinizi yazın. Sizce İstanbul'a 3. Köprü Yapılmalı mı yapılmamalı mı?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İstanbul'da yaşıyorsunuz sanırsam :) İstanbul trafiğini her gün çekenler için evet yapılmalı diyorum çünkü belki o karmaşık trafik belki köprüler sayesinde bir düzene girebilir :)

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Bencede yapılsın trafik inanılmaz kötü çünkü :)

Sizce İstanbul'a 3. Köprü Yapılmalı mı? ne diyorsunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 14 Şubat'da Ne Yapılmalı Sizce?

14 Şubat'da Ne Yapılmalı Sizce?

14 Şubat malum sevgililer günü, yine reklam kampanyaları aldı başını gidiyor, hediyeler, rezervasyonlar, romantizm cümbüşü içerisinde heryer kırmızı kalplerle dolu olarak bir Sevgililer Günü daha bize doğru yaklaşmakta... Peki bu hengamenin siz neresindesiniz? Kutlanmalı diyenlerden mi, hafiften bir kutlama yeter diyenlerden mi, yoksa hiç gereği yok diyenlerden mi?
  2. 3. köprüye hayır eylemi

3. köprüye hayır eylemi

CHP İstanbul Milletvekili Çetin Soysal, İstanbul'un bir ihanetle karşı karşıya olduğunu öne sürdü. Hacıosman Bayırı'nda toplanan grup, ''Köprü kirlilik, gürültü, yıkım demektir'', ''Köprü altında yaşamak istemiyoruz'', ''Egzoz gazında yaşamak istemiyoruz'' yazılı pankartlar taşıyarak, ''Köprü değil, insanca yaşam'', ''Ormanına, suyuna, mahallene sahip çık'', ''Köprü değil, barınma hakkı''...
  3. Sizce İstanbul'a 3. Köprü Yapılmalı mı?

Sizce İstanbul'a 3. Köprü Yapılmalı mı?

Merhaba Sevgili Melek'ler bu sayfamızda İstanbul'a 3. Köprü Yapılmalı mı yapılmamalı mı diye tartışıyor ve ankette yer alan şıklardan bize uyana oy veriyoruz:) Evet Melek'ler, Sizce İstanbul'a 3. Köprü Yapılmalı mı?
  4. rota vürüs nedir yapılmalı mı?

rota vürüs nedir yapılmalı mı?

rota vürüsün etkileri rota vürüs yapılmalımı Selam kızlar ben bebeğime şahsen yaptırmadım her kafdan bir ses çıkıyor bende çoçuğuma yaptırmadım doktorum kararı bana bıraktı ısrar etmedi birçok doktor kendi çoçuguna yaptırmadığını iletmiş boşuna çoçuklara mikrop yüklememek gerek deniliyor ama tabi en doğru kararı doktorunuzla birlikte alın yine 3 yaş altı çocuklarda ishalin en önemli...
  5. 3. Köprünün özellikleri neler yazar mısınız

3. Köprünün özellikleri neler yazar mısınız

Haberler de hep trafik tıkanıklığını görüyoruz hatta adamlar top bile oynuyor beklerken:) Peki bu yapılacak olan 3. Köprünün özellikleri neler biliyor musunuz?

Sayfayı Paylaş