gebe
  1. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63

sizce kaybetmek mi?Yoksa kaybettiğini kabullenmek mi zor???

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sudembeyaz tarafından paylaşıldı.

aldatılmayı kabullenmek kabullenmek ile ilgili sözler kabullenmekle ilgili sözler kaybetme sözleri kaybetmek ile ne kadarda zormuş kaybetmek daha doğrusu kaybettiğini kabullenmek :cry:...Aslında hepimiz kaybediyoruz çoğu zaman..:cry:ama nedendir bilmem ilk defa kabullenemiyorum kaybettim diyemiyorum ben.Peki ya siz melekler kaybettiklerinizi kabullenebiliyomusunuz???

2. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet cnm haklisin kaybetmeyi kabullenmek cok zor bende yasidim esimle nisanliyken ayrilmistik ( birakmisti beni) ayrilmayi kabul ettim ama kaybetmeyi kabul edemedim bi türlü zamana birak cnm zaman herseyin ilacidir seninde yarana merhem olcak bir ilac vardir elbet

3. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım seneler herşeyi unutturuyo yeterki şimdi dayanıklı ol

4. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    abla yorumun için tşk ederim.haklısım ama yapamıyorum ben yaşamıyorum sanki napıcam artık dayanamıyorum abla yaram öyle kanıyo ki :((((

5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    çok sağol jnevinn Allah yardım eder inşallah canımm

6. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Hiç birzman kaybettiklerinize bakmayın kazanacaklarınıza bakın.. Sonuçta herzman kazanan olamaz..
    Bu kaybetme olayı bir erkek içinse düşünmeye bile değmez asıl kaybeden odur sudemcim

7. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    sanırım bende kaybetmeyii kabullenemiyorum....:cry::cry:.... offfff.... canımdan can kopuyor bee balım...:cry:
    en zoru bu degil mi zaten o yoktur ama sen onda var gibi yaşarsın onun gittiğini kendine diyemezsin .... desende yine aynı şekildee devam edersin onla onun yoklugun da o varmış gibi....

8. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Kaybettigini kabullendigin anda yeni bir hayata baslamis olacaksin.

9. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

cnm senin yaran henuz cok yeni ne desek bos zamana ihtiyacin var senin inaniyorum ki atlatacaksin bak ben simdi diyorum ki bunun icinmi okadar gözyasi dökmüsüm, bunun icin mi hayattan vaz gecmisim kendime eziyet etmisim , sende anlicaksin sadece zaman ihtiyacin var gülüm sadece zaman hergün biraz daha yaran kabuk baglicak hergün biraz daha acin hafiflicek , sana abla tavsiyesi cnm bu dünyada hic kimse hic bisey kendine eziyet etmeye degmez heleki bu bi erkekse asla degmez hic bi erkek senden daha kiymetli degildir hani bi söz vardirya belki duymussundur( 3KURUSLUK INSANA 5KURUSLUK DEGER VERIRSEN KALAN O 2 KURUSLA SENI HARCAR)

10. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    sen haklısın tavukumm ama şuan senin gibi düşünemiyorum ben :( bu duruma bide benim gözümle bak olurmu tavukumm :)

11. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    haklısınn canımm inş en kısa zamanda kabul edebilirim bende

12. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    CANIMMM BENİM YA :cry:O CANINN BAŞKA ÜZÜNTÜ KEDER GÖRMESİN İNŞALLAH aLLAH BÜYÜK GAMZELİMM İNŞ MUTLU OLDUĞUMUZ GÜNLERDE GELİCEK GÜCÜM HİÇ KALMADI BENİMM ÇÜNKÜ :cry:

13. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    NE GÜZEL SÖYLEMİŞSİN ABLA ÇOK HAKLISIN ÖYLE BİŞEY YAPMIŞIM Kİ ONU KENDİME :cry:AMA İNŞ BİTİCEK
    İYİKİ VARSIN ABLA ÇOK TŞK EDERİMM...

14. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

ahh kuzumm benim güzel ve cokk özell arkadaşımm umudunun yok oldugu bir anda allah bir kapı acar bizdee elbet mutluu olcagızz bir gün bizdee hemdee ikimizdee mutlulktan aglayacagızz...allah kimsye üzüntüü keder vermesinn hele sana asla vermesinn ....farkındayımm tükendiğinin bişey yapmamak cokk kötüüü cokk hemdee keşke elimden bişey gelsee yapsam senin için....

15. ukalayazar

ukalayazar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence de kaybettiğini kabullenmek zor...Sonuçta bir yaşanmışlık ve alışılmışlık var ...Bu nedenlee kaybettiğimizden çok artık olmayacağınıkabullenmek daha zor oluyor

sizce kaybetmek mi?Yoksa kaybettiğini kabullenmek mi zor??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Evet" demek mi daha zor "Hayir" mi?

"Evet" demek mi daha zor "Hayir" mi?

Arkadaslar siz ne düsünüyorsunuz. Ben sahsen ikisinide kolay söylerim :D Ama tamam "Hayir" demekde zorlandigim konularda var.
  2. Kaniniz mi yok, iste size bir recete

Kaniniz mi yok, iste size bir recete

suna dumankaya tüylenme suna dumankaya tüy tüyler tüy sorunu istenmeyen tüyler Suna Dumankaya, sadece doğal güzellik için değil, doğal sağlık için de çalış de çalışmalar yapan bir isim. Suna Dumankaya'nın bu seferki doğal formülü kanyapıcı içecek. Kansızlık sorunu yaşanlar için, harika ve çok pratik bir çözüm.Kanım düşük diyorsanız işte size gerekli malzemeler. GEREKLİ MALZEMELER : 1 adet...
  3. Kalem misiniz yoksa silgi mi?

Kalem misiniz yoksa silgi mi?

Hiç düşündünüz mü, kırtasiye malzemesi olsanız ne olurdunuz? Belki kalem gibisiniz; renkli, iz bırakan, sürekli bir şeyler yazan, çizen... Ya da silgi gibisiniz; yazılmış çizilmiş şeyleri beğenmeyip silen... Kimbilir belki defter gibisiniz; koruyan, saklayan, hatırlamasını sağlayan... Kişilik Testleri:Kalem misiniz yoksa silgi mi?
  4. Zor Bir Sevgili misiniz?

Zor Bir Sevgili misiniz?

Zor Bir Sevgili misiniz? Erkeklerin gizemli ve zor kadınların peşinden kostaklan aşikâr. Peki nasıl bir sevgilisiniz? Testimizi çözüp sonucu öğrenin Zor Bir Sevgili misiniz? bnm sonucum :) Test Sonucu : Seksi ve Cesur Sevgili Kesin bir Cosmo okurusunuz çünkü erkekleri baştan çıkarmayı çok iyi biliyorsunuz, ilişkinizde alıcı olduğunuz gibi, verici olmaya da özen gösterirsiniz. Her şeyi...
  5. Sizce Özür Dilemek mi Daha zor, Özrü Kabul Etmek mi?

Sizce Özür Dilemek mi Daha zor, Özrü Kabul Etmek mi?

özür dilemek özrü kabul etmek Sevgili melekler, şöyle bir düşünün canınız kadar sevdiğiniz birine kopasıca diliniz durmuyor ve bir laf kaçırıveriyor. O laf çıktımı da zaten iş işten geçmiş oluyor ve karşınızdaki insanda müthiş bir hayal kırıklığı. Aslında çoktan pişman oldunuz bile ama iş işten geçti. Özür dilemeniz gerek. Nasıl da zor geliyor... En yakınınız diye bildiğiniz insan hiç...

Sayfayı Paylaş