gebe
?

Sizce makbule geçer mi??

1. Evet,geçer.

2. Hayır,geçmez.

Sonuçlar ancak oy kullandıktan sonra görülebilir.
  1. Minako

Minako Forum Okuru

Sizce Makbule Geçer Mi?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Minako tarafından paylaşıldı.

Fakir birine sadaka vermek (et değil) kurban kesme ihtiyacını giderir mi? Kesmek gerekir mi? Maddi durum da yetersizse sayılır mı?? :uhu:

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.519
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba fakir birine kurban mı bağışlamak istiyorsunuz anlayamadım?

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113
    Dinimiz de sadaka vermek ve kurban kesmek farklı şeylerdir. Kurban borcu olmayan her müslümana farz kılınmıştır. Sadaka ise içinizden ne ve ne kadar geçiyorsa maddi durumunuz doğrultusun da durumu olmayan bir kişiye yardım etmektir.
    Sizin sorduğunuz olay eğer fakir birine sadaka verirsem kurban kesmiş gibi olurmuyum doğrultusun da anladığım kadarı ile... Yüce Allah kulunun bile bazen bilmeden yada bilerek yaptığı iyiliklere vereceği sevabı biz bilemeyiz o yaradanın takdiridir.

Sizce Makbule Geçer Mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüzdeki çiller geçer mi?

Yüzdeki çiller geçer mi?

yüzdeki ciller için krem çil geçer mi çil geçermi Kadınlar çok takıntılıdır bu konuda. Yüzlerindeki o sevimli çiller bile bazen bazı kadınlara itici gelebilir.Oysa o çiller ne kadar masum ve sevimlidir.Yok, ben çilleri sevmiyorum, yüzümdeki çiller geçsin diye ısrar ediyorsanız tamam, size çillerinizden kurtulmanız için doğal teknikler buldum:D Suna Dumankaya yüzdeki çillerin geçmesi için...
  2. Mide Ağrısı Nasıl Geçer

Mide Ağrısı Nasıl Geçer

Mide Ağrısı Nasıl Geçer Konusu bu derten muzdarip olanlar için acil cevap aranan önemli bir sağlık problemidir.Mide Ağrısını geçirmenin doğal yolu hakkında size bilgiler verelim Mide Ağrıları İçin Doğal Çözümler 1-Damla Sakızlı Macun Mide Ağrısı İçin Bir çoğunuz zaten biliyorsunuzdur Damla Sakızlı Macun bu konuda en etkili doğal yoldur heryerde bulabileceğiniz bu mucize karşım mide...
  3. Mide yanması nasıl geçer

Mide yanması nasıl geçer

mide yanması nasıl giderilir mide yanması için Merhaba Melek'ler... Bu sayfamızda mide yanması için yapılması gerekenleri bildiriyor ve mide yanması nasıl geçer diyen tüm üyelerimizin ve misafirlerimizin sorusunu yanıtlıyoruz. Mide yanması tedavi yöntemlerinden biri ilaç tedavisidir. Ya midedeki asidi nötralize eden ilaçlar antiasit ve karbonat ya da midede asit salgısını engelleyen...
  4. Öyle Bir Geçer Zamanki Aylin Doğumda Ölecek Mi sizce?

Öyle Bir Geçer Zamanki Aylin Doğumda Ölecek Mi sizce?

Kızlar Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde Aylin Doğumda Ölecek Mi sizce bu konuda hiç aldığınız tüyo haber felan yok mu ay ben çok merak ettim inş ölmez ya:S
  5. Sperm iç çamaşırı geçer mi ?

Sperm iç çamaşırı geçer mi ?

Selam kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadım.İkimizinde üstünde sadece iç çamaşırları vardı.Ben iç çamaşırıma boşaldım.İç çamaşırının ıslandığını söyledi bunu günde 2 sefer yaşadık.İç çamaşırlarımız varken hamile kalır mı ? Yaşlarımız 18 lütfen ciddi cevaplar istiyorum.

Sayfayı Paylaş