gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

Sizce mutluğun sırrı ne...?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

Sizce mutluluğun sırrı ne insanlar nasıl mutlu olurlar sen nasıl ya da neyle mutlu olursun paylaşalım melekler...

2. seyda seyda

seyda seyda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    biraz abartılı olduğunu düşüneceksin ama ben mutsuz olduğum zamanlarda açıp bunları okuyorum halime şükrediyorum ve mutsuz olmam için bir sebebim olmadığını düşünmeye başlıyorum yani mutluluğun sırrı sahip olduklarımız için Allah!a bol bol şükretmektir bence..

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Abartılı değil kesinlikle sonuna kadar haklısın...

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bana göre mutluluk tüm sevdiklerimin yanında olması....
    yada sevdiğim adamın bana seni seviyorum demesii ....
    aslında bana göre mutlulukk yaratılır insan en küçük şeyden bile mutlu olabilir......

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Mutluluğun sırrı saygı ve sevgi alıp verebilmektir mutluluk elimizin ayağımıızn olmasıdır...

6. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Bazen etrafa gülümseyerek bakmak bile mutlu eder insanı...

Sizce mutluğun sırrı ne...? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Einstein'ın Dehasının Sırrı Nedir?

Einstein'ın Dehasının Sırrı Nedir?

Einstein'ın çok üst bir zekâya sahip olmasının 2 sebebi olduğu belirtiyor: Einstein'in beyninin alt parietal bölgesi normal bir beyinden %l 5 oranında daha geniş ve Parietal bölgedeki Sylvian çatlağı denilen yarığın daha az olması. Bu sayede beyin hücreleri ve nöronlar birbirleriyle daha iyi bağlantı kurabiliyor ve daha kolay beraber çalışabiliyor. Einstein'ın beyninde parietal bölgedeki...
  2. Ölüm Kedisinin Sırrı Ne ?

Ölüm Kedisinin Sırrı Ne ?

Ölüm Kedisinin Sırrı Ne ? Ölüm kedisinin sırrı ne? Hastaların öleceğini bilen kedinin sırrı ne? Oscar basit bir kedi değil. O, ölümü yakın olan hastaları ayırt edebiliyor. Peki Oscar'ın sırrı ne? Karşınızda ölümü koklayan kedi; Oscar ABD'de Rhode Adası'nda ortaya çıkan bir kedi sıra dışı yeteneği ile tüm dünyayı şaşırttı. Oscar adı verilen bu kedi ölümü yaklaşan insanları...
  3. Kıvanç Tatlutuğ'un Sırrı ne?

Kıvanç Tatlutuğ'un Sırrı ne?

kıvanç tatlıtuğ resimleri haberleri kıvanç tatlıtuğ resimleri burada kuzey güney dizisi haberleri özeti meleklermekani.com Kuzey Güney Dizisinde hırçın asi bir genci canlandıran yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Sırrını açıkladı melekler :D:D Tatlıtuğ’u “Kuzey-Güney” dizisindeki rolüne hazırlayan tiyatrocu İpek Bilgin “Kıvanç bu işe fiziğiyle başladı ama o kadar çok çalıştı ki şimdi...
  4. padişah gömleklerinin sırrı nedir

padişah gömleklerinin sırrı nedir

Bir yerde okumuştum paişah gömlekleri dualı oluyormuş.Hatta Topkapı Sarayında gördüğüm gömleklerin üzerlerinde arapça yazılar vardı.Acaba padişah gömleklerinin başka sırları var mı ?
  5. Genç Kalmanın Sırrı Nedir?

Genç Kalmanın Sırrı Nedir?

genç kalmak için, genç kalmanın sırrı, genç kalabilmek için Sevgili melekler, aslında düşünürsek insan doğduğu andan itibaren yaşlanmaya başlar. Tabiki bunun gözle görülür hale gelmesi yıllar içinde oluşur. Her insan farklı derecelerde ve şekillerde yıpranır, kimi sık hastalanmaya başlar, kiminin yüzü kırışıklıklarla dolar. Bunların oluşmasından kalıtımsal sebepler olduğu gibi çevresel...

Sayfayı Paylaş