gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sizce Öğretmene Nasıl Davranılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba size bir sorum olacak acaba Öğretmene Nasıl Davranılır tama onların mesleği çok kutsal ve kesinlikle saygıyı hak ediyorlar da yine de Öğretmene Nasıl Davranılır bu konuda tam bilgi istiyorum sizden.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Öncelikle öretmenlerimize saygı duymalıyız gerek okulda olsun gerekse günlük yaşantımızda olsun öğretmenlere karşı dürüst davranılmalıyız saygıda ve hoşgörüde onlara karşı kusur işlememeliyiz.
    Bilmeliyizki öğretmen bizlere bilgiyi eğitimi veren kişidir. Yetişmemizde ve hayata hazırlanmamızda ayaklarımızın üzerinde sağlam durabilmemizde ve en önemlisi kişiliğimizin gelişmesinde Öğretmenlerimizin payı küçümsenmiyecek kadar fazladır.Öğretmenler Her zaman saygı duyulmayı hakediyorlardır.

Sizce Öğretmene Nasıl Davranılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hangi öğretmen nasıl tehdit eder?

hangi öğretmen nasıl tehdit eder?

Hangi Öğretmen Nasıl Tehdit Eder ? Matematik : Oğlum,senin o kafanı 5`e böler, y=3x+4 bağlantısına göre vücudunu eklemlere ayırırım. Biyoloji : Çocuğum senin DNA yapını bozar,hücrelerindeki mitokondrileri yok ederek enerjisiz bırakırım, terliksi hayvana dönersin ona göre. Tarih : Bana bakın Deli İbrahim`in torunları,sizi Ankara Savaşı`ndan çıkmış Beyazıt`a çeviririm. Hüdavendigar...
  2. Yaramazlık yapan çocuklara nasıl davranılır

Yaramazlık yapan çocuklara nasıl davranılır

huysuz çocuğa nasıl davranmalı huysuz çocuğa dua sakinleştirici dualar bebekler için dua 1 yaşındaki bebeğe nasıl davranılmalı Çocuğa hangi davranışlarının iyi, hangi davranışları yapmaması gerektiğini öğretmek ebeveynlerin görevidir. Bunların çocuğa öğretilmesi aslında sanıldığı kadar zor değildir, ancak biraz sabır gerektirir. Özellikle küçük çocukların öğrenmesi zaman aldığından, hatalı bir...
  3. Öğretmenim!!!

Öğretmenim!!!

Ah biz var ya biz topluma kızarız etiket yapıştırmayın diye. oysa ilk etiketlerini biz yapıştırırız yaramaz öğrenci tembel öğrenci vs vs ... BENİ KABA DAVRANIŞLARIMDAN DOLAYI SEVMİYORSANIZ, GÖRGÜ KURALLARINI ÖĞRENEBİLİRİM. PİS OLDUĞUM İÇİN BENİMLE İLGİLENMİYORSANIZ, TEMİZLENEBİLİRİM. BİLGİSİZLİĞİMDEN DOLAYI BENİ SUÇLUYORSANIZ, BUNUDA GİDEREBİLİRİM. AMA, BENİ MEVCUT YETENEKLERİMDEN...
  4. nasıl rehberlik öğretmeni olabilirim

nasıl rehberlik öğretmeni olabilirim

rehber öğretmen nasıl olunur rehberlik öğretmeni olmak istiyorum bunun için hangi okulları ve hangi aşamaları geçmeliyim?
  5. Köpek Saldırında Nasıl Davranılır ? (video)

Köpek Saldırında Nasıl Davranılır ? (video)

Bu konu; Köpek Saldırında Nasıl Davranılır haberi hakkında bilgi vermektedir. Sevgili melekler, şimdi izleyeceğiniz videoda, olası bir köpek saldırısı karşısında nasıl davranmanız gerektiğini anlatıyor ama çoğu bayan bu videoda ki tavsiyeleri pek uygulayamaz gibime geliyor. Ama olsun, eşinize dostunuza olsun bu videoyu izletirseniz ve de siz de izlerseniz, en azından ne yapmamanız gerektiği...

Sayfayı Paylaş