gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

sizce olur mu?

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

ben kız teknik ve meslek lisesinde asçılık bölümünde okuyorum ama basketbolcu olmak istiyorum üniversitede spor bölümünü seçebilir miyim fikri olan varmı lütfen bunu çok istiyorum nolur.

TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Mavicadı üniversitede istediğin bölümü seçersin, nasılsa artık katsayı farkı yok. Yapman gereken gitmek istediğin spor akademisinin taban puan olarak YGSden kaç puan almanı istediğidir. Çünkü yanlış bilmiyorsam spor akademilerinin öğrencilerden istedikleri ygs taban puanı farklı oluyor. Bundan sonra iş senin yeteneğine kalmış. Eğer yetenek sınavını da geçersen akademisine kabul edilebilirsin. Ancak buraya girince basketbolcu olacaksın diye birşey de yok. Herşey ve herşey senin yeteneğine bağlı. Sonuçta akdemi okumadan basketbolcu olan bir sürü sporcu var :tik:

3. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ya şimdi diyeceksiniz ki oha ama benim boyumda kısa ama iyi basketbol oıynuyorum bu etkilermi

4. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ya ben fernerbahçe kadınlar basketbolda oynamak istiyorum da bu yüzden ama işte boyum fazla kısa 1.50 ama iyi oynuyorum lütfen yardım edin teşekkürler.

sizce olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sizce sanal alemde Dostluk olur mu?

Sizce sanal alemde Dostluk olur mu?

Evet kizlar yeni bir anket cevaplarinizi bekliyorum! Ben basliyorum evet olur!
  2. fuşya sandalye olur mu?

fuşya sandalye olur mu?

Fuşya saldalye modeli Yemek masası dekorasyonu bu yemek masası dekorasyonunu çok beğendim. Özellikle fuşya rengi ile sandalyeler ben burdayım ben burdayım diyor. Çok iddalı renkleri sevmem ama bu fuşya sandalyeleri gerçekten beğendim.
  3. derdime derman olur musunuz :(

derdime derman olur musunuz :(

merhaba melekler,yardımınıza ihtiyacım var.sürekli boğaz kuruluğundan iltihabından şikayetçiyim.doktora gittim kbb ye olsun sağlık ocağına olsun.antibiyotik kullandım hep, boğaz ilaçları ağrı kesiciler.faydası oluyor ama geçici.sonra tekrar nüksediyor.geçen sene kbb ye gittiğimde yemek boruma doğru ciddi olmayan bi yara varmış onun içinde vitamin hapı vermişti ama ben ömrüm boyunca vitamin...
  4. Merdivenden kitaplık olur mu?

Merdivenden kitaplık olur mu?

Merdiven kitaplık kitaplık örneği Kitaplık modeli koayacak yeriniz yoksa merdiven kitaplık uygulamasını inceleyebilirsiniz.
  5. Bana yardımcı olur musunuz? :)

Bana yardımcı olur musunuz? :)

Konuyu doğru yere mi açtım emin değilim ama sizlerden bi konuda yardım almam gerekiyor. Trt1 de Avrupa Avrupa dizisi var biliyorsunuzdur orda ki Selen Seymen'in saçları çok güzel maşalanıyor. Ben uğraşıyorum bir türlü o şekile girmiyor saçlarım. Acaba maşayı mı yanlış tutuyorum. Diziyi bilmeyenler için resimler bunlar; Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler. :asigim:

Sayfayı Paylaş