gebe
  1. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

Sizce Para Mutluluk Getirir mi?

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gullu_23 tarafından paylaşıldı.

mutluluk paramıdır, mutluluk, para mutlulukmudur, maddiyat önemlimidir, paramı mutluluğu getiren, ilgili bilgilere buyrun melekler

PARA ... PARA... PARA...

yıllardır sorulan sorulardan biridir bu soru. ama bu zamana kadar net bi cevap alınamamıştır hep.bende merak ettim

sordum ,gerçekten mutluluk = paramı'dır
    .'insan oğlu bi kağıt parçasının peşine düşmüş ömrünü çürütüyor' diyor bazıları

bazılarıda
    'parasız adam bi hiçtir ' diyor yahu bunun bir ortası yokmu?sizde benim bi cevabım var diyosanız buyrun!!!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 19 Haziran 2011
    CeMoŞ bunu beğendi.
  2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Para tek basina mutluluk getirmez tabiki,yine de parasiz olur mu olmaz.Paranin hayatimizdaki yerini dusunsene,paran olmadan ne yiyebilir,ne gezebilir,ne giyinebilir ne de isinabilirsin...sigortanin olmasi para ile,evinin olmasi para ile,hasta olsan iyilesmen para ile....kisiye yetecek kadar parasinin olmasi onemli,demiyorum ki para tek basina mutluluk,ama mutluluk unsuru.

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    parada olmalı ama paranın fazlası zarar evleneceğim kisiyle benim ihtiyaclarımı karsılıcak kadar param olsa gerisi sorun olmaz..paragöz insanlardan nefret ediyorum :)

4. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    para araçtır ama asla amaç olmamalı

5. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Para tek basina bile mutluluk getirebilecek guce sahip... ben gormedim bes kurussuz birine gonlunu kaptirani:)

6. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

kıs öle deme bi sürü var meteliksiz adamlara güdiyo ne üsel kıslar AŞIK oluyolar yaaaaa....

7. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

ne senle nede sensizmi diyosun yani canım :)

8. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

kıs çalış seninde olur :)

9. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

10. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    yani gibi ama tam değil hahaha
    yaşamı sürdürmek için gerekli ama asla mutluluğu tek başına sağlayacağına inanmıyorum

11. umudun_guncesi

umudun_guncesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok ünlü bir otomobil markasının sahibinin oğlu intihar etti: sebebi, bir amacı kalmamıştı. nedeni; isteyebileceği herşeye anında sahip olmuş ve birşey elde etmesi için, bir hevesi ve mutluluğu dahası amacı kalmadığından o da hayatına son verdi.
    bu yüzden mutluluk para ile olmuyor, para ile biçimleniyor sadece.

12. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim unluler cok paralari oldugu icin her istediklerini hemen elde edebiliyorlar ve bizim bir omur verdigimiz seylere bir anda sahip oluyorlar...eee geriye ne kaliyor baska seyleri denemek....cogu gece hayatlarinda vs omurlerini bitiriyor,mutlu olmak icin acayip acayip seyler deniyorlar ve bazilari herseyi elde ettim acaba olum nasil deyip intihar bile ediyor ve bu kanitlanmis bir gercek.Cok para kiymetini bilmeyenin elinde bir silahtir.

13. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Paranın mutluluk getirdiğine inanmıyorum ben kesinlikle böyle bişey yok. Paran sadece sana yetecek kadar olmalı fazlası olmamalı. Bizim maddiyatla alakalı pek sorunumuz yok ama ben mutlu değilim ailemin yanında mutlu olamıyorum. Nankör diceksiniz belki bana belki haklısınızda ama onların tek düşündüğü para... Ne sevgi ne de ilgi...

14. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Net ve tek kelime ile cevap veriyorum..

Bugüne kadar para önemli değil derdim ama anladım ki onunda önemi varmış..

Yani değerliymiş..

15. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

para duyarda gelmez sana diye politikmi davranıyosun hahaha

Sizce Para Mutluluk Getirir mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. keNdi mutLuLuğuNuzun anahtarı sizdediR

keNdi mutLuLuğuNuzun anahtarı sizdediR

Evlilik akıllı,duygulu,dürüst ve adil insanların işidir. Eğer kişiler kendilerini karşılarındaki yerine koyamıyorsa yani empati yapamıyorsa, hep ben haklıyım, eşim haksız diyorsa, suçu karşısındakilere atıyorsa ( ki bu kişilik bozukluklarının bir kriteridir), kendine düşen sorumlulukları yapmıyor, çözmek için çaba sarfetmiyorsa, evlilik için yeterli olgunlukta değilsiniz demektir ve...
  2. Yoga aklın kilitlerini temizler ve hızlı bir mutluluk getirir

Yoga aklın kilitlerini temizler ve hızlı bir mutluluk getirir

spiritüel isimler Madonna ve Cindy Crawford gibi dünyaca ünlü isimlerin yoga ustası Gurmukh Kaur Khalsa, hayat felsefesi olarak benimsediği Kundalini yoga öğretisini İstanbullular'a anlatıyor. Khalsa, 'Ben gittikten sonra da bu öğretinin burada devam etmesini istiyorum' diyor. Kundalini yogayı; 'Beden, ruh ve zihni mükemmel bir uyuma ulaştırdıktan sonra hayata yeni bir pencere açmanın yolu'...
  3. Sizce Mutluluk Nedir

Sizce Mutluluk Nedir

Mutluluk; Uyandırılma tedirginliği olmadan huzur içinde uykuya dalmaktır. Mutluluk; Yazın en sarı sıcağında serin bir denizdedir, bir ağaç gölgesindedir. Mutluluk; Çıplak ayakla koşulan ıslak çimendedir. Mutluluk; Sıcak bir günün sonunda esmeye başlayan serin bir yeldedir. Mutluluk; İnce belli bir çayda içilen tek şekerli demli çayın tadındadır. Mutluluk; Anlatılan bir...
  4. Mutluluk mutlu etmek midir ?

Mutluluk mutlu etmek midir ?

Mutluluk başkalarını mutlu etmekten aldığın zevk midir ?Yoksa mutlu olabilmek için önce başkalarının mı seni mutlu etmesi gerekir ? karşıdakini mutlu etmekten alınan keyif kısa bir mutluluktur diye düşünüyorum....ama başkası tarafından mutlu edilmenin vereceği haz daha kalıcıdır.... :)Bence tabi...Ya sizin fikirleriniz?
  5. Yoğurt Uyku Getirir mi?

Yoğurt Uyku Getirir mi?

yoğurt uyku getirir mi yoğurt neden uyutur neden uyku getirir yapar yaparmi yoğurt yemek, uyku getirir mi, aralarında ki bağlantı, uyutur mu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Genellikle akşamları uykumuz kaçtığında uyku getirir düşüncesiyle ya süt içeriz ya da yoğurt yeriz.Bunda gerçeklik payı var mıdır acaba? Evet..Yoğurt, kalsiyum içeriği ve yapımında...

Sayfayı Paylaş