sizce saçımı ne renk boyatmam gerek

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında PORSELEN BEBEK tarafından paylaşıldı.

1. PORSELEN BEBEK

PORSELEN BEBEK Yeni Üye Kayıt: 23 Aralık 2009

röfleyi hangi renk kapatır kızıl saçı hangi renk kapatır sarı saçı röfleli saç nasıl kapatılır röfleli boya Melişlerim bundan 1 ay önce röfle yaptırdım.hayatımda ilk kez yaptırdım.beyaz tenliyim ve hiç sevmedim beni soğuk ve yaşımdan büyük gösterdi.şimdi tekrar saçımı düz boya boyatıcam.sizce karamel mi yoksa kumral mı gider bana.bu arada profilimdeki foto bana ait bakıp söyler misiniz ne renk gideceğini lütfen...
    kızlar birde bi sorum olucak röfle tamamen kapanır mı düz boyada ? tamamen kapansın istiyorum yaa.o aralardaki sarı çizgiler gider mi tamamen:cry::cry::sinirli::sinirli:

2. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Kayıt: 3 Aralık 2008

canım bende senin gibiyim ten rengin beyazlığın falan,
    sana elegan kahveyi tavsiye ediyorum çok güzel bi renk röflelerde kapanır

benimki şu an öyle ben biraz daha açmayı düşünüyorum ama korkuyorum olmazsa diye
  3. laetitia

laetitia Yeni Üye Kayıt: 2 Mart 2008

tatlım kuaföre güzelce danış kendin karar verme ama karamel gider sana tatlım röfleden sonra kolay tutmayabilir tam hatırlamıyorum bir ara epeyce araştırmıştım.
  4. PORSELEN BEBEK

Canım kuaföre bugün gidicem.saat 3 te randevu aldım. kadın açık karamelle bu saçı %95 kesin kapatırım dedi. ama yıkanınca biraz açılır diğer dip boyasında filan geldiğinde iyice tutar dedi.kumralla karamel arasında kalıyorum yaaa.benim beğendiğim açık karamel.annemde orta kumral yaptırırsan tam tutar diyo. offfffffffffffff. sinir oldum iyice yaaa....
    birde bi korkum var saçım kızıl düşüyo nedense.kızıl düşer diye de ayrı bi korkum var .
  5. PORSELEN BEBEK

Canım haklısın aslında biraz koyu yaptırırsam geri açabilirim bikaç ay sonra daha kesin kapanır.ama koyu hiç istemiyom ki yaa.offfffff...
    neyse bakem bi kuaföre gidem.pazartesi yazarım sonucu ancak.haftasonu giremiyom nete.iyice kafam karıştı yaaa.b,irde taktığıma takıyom.herşeyi sorun ediyom offf.
  6. Aysun_melek

Aysun_melek Yeni Üye Kayıt: 25 Ocak 2010

bence kizil tonu cok iyi gider sana tatlim
  7. mügümitu

mügümitu Forum Okuru Kayıt:

kızlar merhaba benim saçım röfleli fakat boyalı gibi duruyor üst üste yaptırmaktan.devamlı uçlar kırılıyor ve yıpranıyor.yıkadıktan sonra tüyleniyor.şimdiyse saçımı çikolata kahveye boyamak istiyorum fakat korkuyorum acaba saçlarım yanar mı diye?bana fikir verebilecek olan var mı acilen çünkü bu işi bugün bitirmek istiyorum.
sizce saçımı ne renk boyatmam gerek konusuna benzer içeriklerimiz
  1. sizce aşk ne renk??

Aşk"ı bir renkle özleştirin deseler, siz hangi rengi seçerdiniz? sizin askinizin rengi nedir ...... benim icin askin rengi ebruli cünkü deyiskendir duygular bence
  2. Hangi saç rengi size yakışır??doğru renkler neler??

hangi saç rengi daha genç gösterir neyle ne yakışır kizil saç tonlari nelerdir Hangi saç rengi size yakışır? Saç renginizi değiştirmeye karar verdiniz. Peki ama onca renk tonundan hangisi size en çok yakışır? O renge uygun makyaj nasıldır? Ateş kızılı, altın sarısı ya da klasik koyu renk saç renginden hangisi size en çok yakışır? Eğer saçlarınızda farklı renkleri denemeyi seviyor ama bir...
  3. 2012 saç renkleri nelerdir ?

2012 saç renkleri modası ve modelleri ile birlikte rica ediyorum var mı ?
  4. Adetli kadınların saç boyatmasının hükmü nedir?

adetliyken saç boyanırmı,cünubken saç boyanırmı,adetliyken saç boyatmak harammı,gusülsüz saç boyanırmı hakkında bilgiler İmkan dâhilinde saç boyama gibi işlemlerin temizlik döneminde yapılması daha uygundur. Bununla birlikte bir kadının adetliyken saçını boyatması caizdir. Bunun gusle bir engeli yoktur. Yeter ki boya, suyun saç dibine gitmesine engel olacak bir tabaka meydana getirmemelidir....
  5. İslamda saç boyatmanın hükmü nedir?

Soru: İslam'da saç boyamanın hükmü nedir? Cünüpken saç boyanırsa ve daha sonra güsul abdesti alınırsa doğru olur mu? Cevap: İslam Hukukunda saç boyamayı yasaklayan bir hüküm yoktur. Bazı rivayetlerde kadınların değil de erkeklerin saçlarını siyaha boyamaları mekruh sayılmıştır. Onun dışındaki renklerle ilgili herhangi bir sınırlama yoktur. Ayrıca saç boyası gusül abdestine mani değildir....

Sayfayı Paylaş