sizce saçımı ne renk boyatmam gerek

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında PORSELEN BEBEK tarafından paylaşıldı.

 1. röfleyi hangi renk kapatır kızıl saçı hangi renk kapatır sarı saçı röfleli saç nasıl kapatılır röfleli boya
  Melişlerim bundan 1 ay önce röfle yaptırdım.hayatımda ilk kez yaptırdım.beyaz tenliyim ve hiç sevmedim beni soğuk ve yaşımdan büyük gösterdi.şimdi tekrar saçımı düz boya boyatıcam.sizce karamel mi yoksa kumral mı gider bana.bu arada profilimdeki foto bana ait bakıp söyler misiniz ne renk gideceğini lütfen...
  kızlar birde bi sorum olucak röfle tamamen kapanır mı düz boyada ? tamamen kapansın istiyorum yaa.o aralardaki sarı çizgiler gider mi tamamen:cry::cry::sinirli::sinirli:
 2. canım bende senin gibiyim ten rengin beyazlığın falan,

  sana elegan kahveyi tavsiye ediyorum çok güzel bi renk röflelerde kapanır

  benimki şu an öyle ben biraz daha açmayı düşünüyorum ama korkuyorum olmazsa diye
 3. tatlım kuaföre güzelce danış kendin karar verme ama karamel gider sana tatlım röfleden sonra kolay tutmayabilir tam hatırlamıyorum bir ara epeyce araştırmıştım.
 4. Canım kuaföre bugün gidicem.saat 3 te randevu aldım. kadın açık karamelle bu saçı %95 kesin kapatırım dedi. ama yıkanınca biraz açılır diğer dip boyasında filan geldiğinde iyice tutar dedi.kumralla karamel arasında kalıyorum yaaa.benim beğendiğim açık karamel.annemde orta kumral yaptırırsan tam tutar diyo. offfffffffffffff.
  sinir oldum iyice yaaa....
  birde bi korkum var saçım kızıl düşüyo nedense.kızıl düşer diye de ayrı bi korkum var .
 5. Canım haklısın aslında biraz koyu yaptırırsam geri açabilirim bikaç ay sonra daha kesin kapanır.ama koyu hiç istemiyom ki yaa.offfffff...
  neyse bakem bi kuaföre gidem.pazartesi yazarım sonucu ancak.haftasonu giremiyom nete.iyice kafam karıştı yaaa.b,irde taktığıma takıyom.herşeyi sorun ediyom offf.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. röfleli saçı hangi renk boya kapatır

  ,
 2. röfleli saç nasıl kapatılır

  ,
 3. röfle nasıl kapatılır

  ,
 4. röfleli saçlar nasıl kapatılır