gebe
  1. zeynep.akbaş

zeynep.akbaş Forum Okuru

sizce seiyo mu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında zeynep.akbaş tarafından paylaşıldı.

yha benim sevdiğim bir oğlan var ama bobeni galiba sevmiyor birkere ona şaka yapmıştım ben başkasını seviorum die oda 1 hafta boyunca iyi sana mutluylukla diyip durdu en sonunda şaka yaptığımı söledi ve benle daha sık konuşmaya başladı sizce beni seviyor mu??*

sizce seiyo mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eviniz size uygun mu?

Eviniz size uygun mu?

Eviniz size uygun mu? Alacağınız evin kullanışlı olmasına dikkat edin, prestij olsun diye lüks ama size hitap etmeyen evlerde oturmak gibi bir yanlışa düşmemeye çalışın. Alacağınız ev sizi rahatlatmalı. Unutmayın ki eviniz her şeyden önce sizin yuvanızdır. Dış cephede kullanılan yanlış malzeme, rutubet ve havasızlık gibi sorunları beraberinde getirir. Evin mimarisi ve dekorasyonu...
  2. Siz de hıçkırıyor musunuz?

Siz de hıçkırıyor musunuz?

Hıçkırık, göğüs boşluğu ile karın boşluğunu birbirinden ayıran ve diyafram adı verilen kasın istem dışı kasılmasını takiben ses tellerinin bulunduğu gırtlak bölgesinin aniden kapanmasıyla oluşur ve bu sırada karakteristik bir "hık" sesi duyulur. Dakikada 10-30 kez tekrarlayabilen bu kasılmalar diyaframdan başka kaburgalar arasındaki kaslarda da saptanabilir. Hıçkırık, çoğu zaman...
  3. Sizden hoşlanıyor mu?

Sizden hoşlanıyor mu?

sizden hoşlanıyor mu test hoşlanıyormu testi benden hoşlanıyormu testi sizden acaba benden Onun sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanız için ille de 'Seni seviyorum' demesi gerekmez... Kadınlar da erkekler de, beğenilerini tavırlarıyla dile getirirler. En sonunda hayatınızın aştkı karşınıza çıktı ama hislerinizi ona nasıl anlatacağınızı bilemiyorsunuz. İşte size ipuçları: ERKEK...
  4. Eşiniz sizi anlıyor mu?

Eşiniz sizi anlıyor mu?

İki yabancının aynı çatı altında bir ömür geçirmesini imkansız bulanların sayısı giderek artıyor. Kadın erkek ilişkilerinde, aynı evin paylaşılması bazı sorunları da beraberinde getiriyor. Bazı erkekler, hayatlarını paylaştıkları kadınları acımasız bir şekilde eleştiriyorlar. Bazıları ise hayatlarındaki kadına anlayışlı ve hoşgörülü davranıyorlar. Sizin durumunuz nasıl? Soruları doğru...
  5. sizce olur mu?

sizce olur mu?

ben kız teknik ve meslek lisesinde asçılık bölümünde okuyorum ama basketbolcu olmak istiyorum üniversitede spor bölümünü seçebilir miyim fikri olan varmı lütfen bunu çok istiyorum nolur.

Sayfayı Paylaş