gebe
?

Sizce Şıklardan En Sinirlisi

1. Aldatıldığını öğrenen kişi

33,3%
  2. Kızını erkek arkadaşıyla yakalayan baba

22,2%
  3. İftiraya uğramış kişi

44,4%
  4. Sigarası uygunsuz zamanda bitmiş olan tiryaki

oy sayısı 0
    0,0%
  5. İstanbul Trafiği

oy sayısı 0
    0,0%
  6. Diğer

oy sayısı 0
    0,0%
  1. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63

Sizce Şıklardan En Sinirlisi

Konu, 'Çöplük' kısmında ARZUZU tarafından paylaşıldı.

Sevgili Meleklerim sinir krizi geçirmek ve güncel hayatımız bence bir bütündür. Niye dediğinizi duyuyor gibiyim. Asabiyet, fevrilik çoğumuzun en kötü huyları arasında olabilir Günlük hayatımızda karşılaşılan olay ve kişiler arasında en sinirlisi hangisi olabilir. Başta İstanbul trafiği sürücülerinin kabusu. Kendi görüşüm en sinirlisi kızını erkek arkadaşıyla yakalayan baba, bence en sinirli o olur.[​IMG]

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    iftiraya uğrayan kişi olurdu ama şuda var herkese göre kendi derdi bi sigara tiryakiside sigarası bitince kafayı yeme boyutuna gelebilir :)

ARZUZU bunu beğendi.
  3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

Sizce Şıklardan En Sinirlisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Yıla Girerken En Şık Siz Olun

Yeni Yıla Girerken En Şık Siz Olun

Mudo: 159 YTL Guess: 335 YTL Guess: 619 YTL Park Bravo: 690 YTL super-dergi.com
  2. En Şık Abiye Modelleri istiyorum sizden

En Şık Abiye Modelleri istiyorum sizden

Merhaba önümüzde ki ay abim evleniyor ve herkes abiye aldı ben de ilk kez abiye giymeyi düşünüyorum herkesin abiye elbisesinden daha da şık olsun istiyorum ve model olarak ayrıca modadan da anladığınız için sizden En Şık Abiye Modelleri konusunda öneri ve örnek bekliyorum.
  3. En şık 2012 pareo modelleri siz meleklere özel olarak burada!

En şık 2012 pareo modelleri siz meleklere özel olarak burada!

2012 pareo modelleri yeni pareo modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda sizler için 2012 plaj modası trendleri arasından seçtiğimiz, bikini ve mayolarınızı şık bir şekilde kombinleyeceğiniz yılın en şık pareo modelleri 2012 trendlerini sunuyoruz.
  4. En Şık Yazlık Ceket Modelleri Siz Meleklerimiz İçin....

En Şık Yazlık Ceket Modelleri Siz Meleklerimiz İçin....

Yazlık Ceket Modelleri Şık Yazlık Ceket Modelleri Yazlık ceketler diyoruz ama serinlikler gelmeye başladı artık sonbahar geldi gelecek...Serin yaz akşamları diyebiliriz:) Bu serin havalarda şık ceketler sizi sımsıcak tutacak...Üstelik hemde çok şıklar...Her rengi her zevke uyan spor klasik tarzda ceketler burada....Pantolon eteklerinizle kombine edebileceğiniz yazlık ceket modelleri...
  5. Sizce Türk Dizilerinde ki En Şık Kadın Kim ?

Sizce Türk Dizilerinde ki En Şık Kadın Kim ?

Bu konu; Türk dizilerinde ki en şık kadınlar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranlardan izlediğimiz onlarca dizide birbirinden güzel kadınlar her bölümde ayrı ayrı güzel kıyafetler giyiniyorlar. Aynı zamanda özel hayatlarını takip edip hayranı olduğumuz artistler de var. Peki sizce tv dizilerinin en şık kadını kim ? Kuzey Güney 'de oynayan Bade İşçil mi, Adını Feriha Koydum...

Sayfayı Paylaş