gebe
  1. cemresu

cemresu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sizce sonuç ne

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında cemresu tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar merhaba herkeze ben bugüm üye oldum. ama acil istediğim bi cvb var deneyimli arkadaşlardan.... bugün adetimi üzerinden 6 gün geçti,2 gün önce test yaptım tek çıktı diğeri silik çıktı.
    göğüslerim aşırı derecede ağrıyor,kasığımdada şişkinlik belirtisi hissediyorum.
    baş ağrım ve yorgunluğum oluyo acaba hamilemiyim yoksa psikolojikmi bide son olarak eklemek istediğim grib oldum için ertelenme ihtimali varmı adetimin.
    şimdiden tşk ederim

2. cemresu

cemresu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ya lütfen yardımcı olun bnm gibi olan arkadaşların forumunu okudum hamiller acaba ben neyim ya ufffff

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Canım ılk olarak hoşgeldin aramıza;

hamilelik konusuna geince havalar soguk üşütmüşte olabilirsin yarı ihtimalle .. ama hamilede .. hekime danışmak en güzeli olacak sanırım. hayırlısı diyelim.

4. cemresu

cemresu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

6. Misafir Melek

7. hican87

hican87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bende aynı belirtileri yaşamıştım.üç kez test yapmıştım 3ünde de ikinci çizgi silikti.sonra kan testi yaptırdım ve sonuç pozitif, hamileyim.sende kan testi yaptır en kesin sonuç.Allah gönlüne göre versin.

8. zeyno2222

zeyno2222 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ewet büyük ihtimalle hamilesindir en iyisi hekme başvurmak

9. Misafir Melek

canlarım bugün sabah kalkar kalkmaz test yaptım:) çizgi çift oldu 5 dk sonra
    bugün işten izin alıp kan testi yaptırcam bakalım..

10. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Güzel Haberlerinizi bekliyoruz :)

11. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Hamiş olmasan silik de olsa bişi çıkmazdı canım hayırlı olsun bence hamilesin...

12. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    hadi hayirlisi olsun haberlerini bekliyoruz

13. Misafir Melek

dün dr'a gidemedim kızlar ama hala adet olmadım ve kasık bölgem git gide şiştini farkediyorum:) eşim başladı bile hamileymişim gibi davranmaya inş hayal kırıklığı yaşamam.....

14. Misafir Melek

meleklerim saat 3 te gidiyorum yarın sonucu bildiririm hepinize dua edin:)

15. Misafir Melek

Meleklerim sıkı durum söyülüyorum sonucu veeeeeeeeeeeee HAMİLEYİMMM:)

sizce sonuç ne konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özürlülüğün neden ve sonuçları

özürlülüğün neden ve sonuçları

Özürlülerin fiziksel ve psiko-sosyal yapilarinin toplumda serbestçe gelismesine uygun ortam yaratmak, çesitli desteklerle onlarin yarinlarini güvence altina almak, toplumun üzerinde durmasi gereken en önemli konulardan birisidir. Onlari sevmeliyiz. Ancak sevmekle yetinmemeliyiz. Onlarin sakli güçlerini ortaya çikarmali ve gelistirmeliyiz. Bu özürlülerin toplumsal yasama tam katilim...
  2. Sonuç Ne...? :)

Sonuç Ne...? :)

Dikkatlice okuyun ve şaşırın:) Dikkatlice okuyup uygulayın ve şaşırın 1 - Bir kağıda ya da hesap makinenize telefon numaranızın ilk 3 rakamını yazın (alan kodunu değil) 2 - 80'le çarpın. 3 - Bulduğunuza 1 ekleyin 4-Bulduğunuzu 250 ile çarpın 5 - Bulduğunuza telefon numaranızın son 4 rakamını ekleyin 6 - Bulduğunuza yine telefon numaranızın son 4 rakamını ekleyin...
  3. sizce neden

sizce neden

merhaba kızlar annem 52 yaşında 20 günden beri başı dönüyor.yüksek tansiyon hastası ilaçlarını kullanıyor.tansiyonu düzenli olsada başı dönüyor.elim ayağım boşalıyor diyor.yakın zamanda akrabamız yüksek tansiyondan beyin kanaması geçirdi ve öldü.ondan çok etkilendi.etkisinden kalmış olabilirsin psikolojik olabilir diyoruz psikolojikse niye hala geçmiyor diyor.dışarı çıkmaya korkuyor.sizce...
  4. Deneyin sonucu size söyleyeyim

Deneyin sonucu size söyleyeyim

Çöldesiniz ve yanınızda aşağıdaki hayvanlar var: Aslan, İnek, At, Koyun ve Maymun Çölden kurtulabilmek için hayvanlardan birini bırakmanız gerekiyor.Hangisini bırakırsınız? (İstediğiniz mantığı kullanabilirsiniz ama hangi hayvanı ne zaman bıraktığınızı bir yere not edin) Geriye 4 hayvan kaldı. Çöl ateş gibi yakıyor! Kilometrelerce uzanıyor. Her yerde kum var. Bir başka hayvanı daha...
  5. Sizce test sonucu nedir ???

Sizce test sonucu nedir ???

Merhaba, 21 günde bir adet oluyorum yumurtlama Döneminde eşimle düzenli iliskiye girdik adetime bir hafta var dayanamadım Predictor erken gebelik testi yaptim sizce bu test pozitif mi ???

Sayfayı Paylaş