gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sizce Türk Dizilerinde ki En Şık Kadın Kim ?

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Türk dizilerinde ki en şık kadınlar hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, ekranlardan izlediğimiz onlarca dizide birbirinden güzel kadınlar her bölümde ayrı ayrı güzel kıyafetler giyiniyorlar. Aynı zamanda özel hayatlarını takip edip hayranı olduğumuz artistler de var. Peki sizce tv dizilerinin en şık kadını kim ? Kuzey Güney 'de oynayan Bade İşçil mi, Adını Feriha Koydum dizisinde ki Deniz Uğur mu ? Belki sizin favori isminiz başka birisi ? En iyisi hem galerimizden paylaştığımız isimlerin resimlerine bakın, hem de bir düşünün ve yazın bakalım, dizilerimizin en şık kadını kim ?

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    7 11 15 nolu fotolar

Sizce Türk Dizilerinde ki En Şık Kadın Kim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sizce en güzel kadin kim

sizce en güzel kadin kim

en güzel kadın kim kadın ammı kadınların ammı kadının sizce en güzel melekler sizce en güzel kadin kim cevaplar gelsin
  2. Sizce En İyi Türk Senarist Kim

Sizce En İyi Türk Senarist Kim

Sizce En İyi Türk Senarist Kim evet herkes kendince en iyi olanını yazsın bence en iyi Meral Okay dı peki ya sizce?
  3. Muhteşem Yüzyılın En Muhteşem Kadını Kim Sizce ?

Muhteşem Yüzyılın En Muhteşem Kadını Kim Sizce ?

Kızlar haydi bakalım, oy atan elleriniz dert görmesin, sizce Muhteşem Yüzyıl dizisinin gelmiş geçmiş muhteşem kadınlarından en güzeli sizce kim ? Muhtemelen çoğunluk Hürrem diyecek ama hemen karar vermeyin. Anketimizi oylamadan şöyle bir resimlerine de göz atın öyle karar verin. Ama açıklamalr da istiyorum sizden. Bu dizi ne güzelleri yedi hahaha Birden çok oy verebilirsiniz :D:D cariye...
  4. 2012 En Şık Kadını Kim Seçildi ?

2012 En Şık Kadını Kim Seçildi ?

Dün gece aksi gibi misafir bastırdı seyredemedim. Ani misafire de uyuz olurum ama neyse, gelene git denilmez. Bugün Ne Giysem gala gecesini izleyemedim.Kim birinci oldu ?
  5. Türk Dizi Tarihinin En Kötü Dizilerini Sizin İçin Araştırdık !!!

Türk Dizi Tarihinin En Kötü Dizilerini Sizin İçin Araştırdık !!!

Yeni bir araştırmayla karşınızdayız.Uzun soluklu bir araştırmadan sonra iyice eskiye giderek Türk dizi sektörünün en kötü yapımlarını sizler için bulup çıkarttık.İlk üçü mutlaka görün.İddia ediyoruz ilk sıradaki en kötü yapım ise kötü olma konusunda kesinlikle tam bir Fenomen olacak nitelikte [MEDIA]

Sayfayı Paylaş