gebe
  1. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

sizce türkiye'de en komik ünlü kim!!!!!

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında gullu_23 tarafından paylaşıldı.

sizce türkiyede en komik ünlü kim ben biliyorum ama sizde belirleyin bakalım :) :)

sizce türkiye'de en komik ünlü kim!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En pahalı ünlü sanatçı kim?

En pahalı ünlü sanatçı kim?

TV programları ünlülerin ek gelir kaynağı halini aldı. Ünlüler bir program için bakın ne kadar ücret istiyorlar? TV programları ünlülerin ek gelir kaynağı halini aldı. Emrah ekrana çıkmak için 40 bin dolar isterken; Bülent Ersoy 5 ile 10 bin dolar arasında değişen ücretler talep ediyor.. Davet edildikleri televizyon programlarından para istemek, ünlüler arasında trend haline...
  2. türkiye'nin en komik ünlüsü kim?

türkiye'nin en komik ünlüsü kim?

Türkiye'nin en komik ünlüsü kim olabalir tamamen meraktan açtım konuyu arkadaşlar hadi bulalım bu ünlüyü kimmiş bakalım!!!!! hahaha
  3. Türkiye'de Bulunan En Uzun Akarsu Hangisi Sizce?

Türkiye'de Bulunan En Uzun Akarsu Hangisi Sizce?

türkiyedeki akarsular, en uzun akarsu, hangisi, adı, yeri, uzunluğu, ile ilgili bilgiler burada melekler Aşağı yukarı hemen her genel kültür yarışmasında çıkan bir soruyu bu kez biz size soruyoruz melekler :) Ülkemizin en uzun akarsuyu hangisidir? Hatırlayamadınız değil mi,belki de bir kısmınız bu kadar basit bi soru bilinmez mi diye düşünüyor?:) Biz yine de bilmeyenleri düşünerek en...
  4. Twitterın En Komik Ünlüleri

Twitterın En Komik Ünlüleri

Twitterın En Komik Ünlüleri kim hangi ünlüler hilal cebeci panpişi ve nihat doğan kesin var ama diğerleri kimlerdir acaba :DDDD
  5. Twitterın en ünlü isimleri ve en komikleri

Twitterın en ünlü isimleri ve en komikleri

Twitterın en komik ünlüler Twitterın ünlüleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda yine misafir istekleri üzerine, Twitterın en komik ünlülerini listeliyoruz :) Elbette ki Nihat Doğan bu sıralamanın içinde yer alıyor :) Twitterda gündelik hayatta başlarından geçen olayları, 140 karaktere sığdırarak anlatmanın tadını çıkaran ve adından en çok söz ettiren ünlü isimler... EROL KÖSE...

Sayfayı Paylaş