gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sizce Ünlüler Hangi Fondoteni Kullanıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar aranızda benim gibi fondotön kullanmadan dışarı çıkmayan var mı bilmiyorum ama ben her defasında bu sefer son artık sürmem diyorum sürmeyincede kendimi beğenmiyorum elim durmuyor sürüyorum acaba bu ünlüler ne kullanıyorda ciltleri porselen gibi oluyor ve cilt sağlıkları etkilenmiyor merak ettim Ünlüler Hangi Fondoteni Kullanıyor acaba?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rihanna: Giorgio Armani fondöten, Golden Orange Bobbi Brown Powder kullanıyor.
    Kristen Stewart:Nars ürünlerini kullanıyor.

Blake Lively: Diğer ünlüler gibi o da Nars ürünlerinde vazgeçemiyor.

Katy Perry: Laura Mercier Secret Camouflage sayesinde cildindeki kötü bir görüntüyü kapatabiliyor.

Britney Spears:MAC markasını tercih ediyor

Lady Gaga: Yves Saint Laurent tekli far'ın mogador blue rengini kullanıyor ve o rengi çok seviyor. Sisley Phyto Lipstar Gloss markasının modern fuchia rengini kullanıyor. Chanel oje markasının gül rengi olan 537 riviera kullanıyor. Bu ojenin fiyatı 21.85 euro. Lancome Le Crayon Kohl göz kalemi markasından pop petrol adlı petrol mavisi rengini kullanıyor. Vazgeçilmez parfümü ise Tierry Mugler'ın Alien adlı parfümü.

Sizce Ünlüler Hangi Fondoteni Kullanıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acaba Ünlüler Hangi Marka Telefon Kullanıyor

Acaba Ünlüler Hangi Marka Telefon Kullanıyor

Merhaba ben şu ünlülerin kullandığı telefon markalarını merak ettim acaba bizim bildiğimiz markaları mı kullanıyorlar yoksa onlarda halktan bazıları gibi alo desin yeter çok özellik olmasa da olur mu diyorlar:) Biliyorsanız lütfen Ünlüler Hangi Marka Telefon Kullanıyor yazın:)
  2. Ünlüler Hangi Parfümü Kullanıyor bilen var mı

Ünlüler Hangi Parfümü Kullanıyor bilen var mı

Arkadaşlar selam duyduğum kadarıyla Demet Akalın parfüm çok severmiş ve genelde de erkek parfümleri kullanırmış :) PEki ya diğer ünlüler hangi parfümü kullanıyor merak ettim:)
  3. Hangi Ünlüler Lens Kullanıyor acaba biliyor musunuz

Hangi Ünlüler Lens Kullanıyor acaba biliyor musunuz

KIzlar ben 6 yıldır lens kullanıyorum bazen mavi bazen de yeşil kullanıyorum ve bir şeyi çok merak ettim acaba Hangi Ünlüler Lens Kullanıyor biliyor musunuz:)
  4. Hangi Ünlüler Peruk Kullanıyor biliyor musunuz

Hangi Ünlüler Peruk Kullanıyor biliyor musunuz

Ya ben bir şeyi çok merak ettim acaba Hangi Ünlüler Peruk Kullanıyor sizde merak etmediniz mi? Bence şimdi Hangi Ünlüler Peruk Kullanıyor bu sorumdan sonra merak ettiniz:) Neyse Hangi Ünlüler Peruk Kullanıyor bilen varsa yazsın
  5. Hangi Ünlüler Twitter Kullanıyor biliyor musunuz

Hangi Ünlüler Twitter Kullanıyor biliyor musunuz

Arkadaşlar yılın modası olan twtter hep ünlüler dünyasının ağzında hatta magazin haberlerini bile ordan alıyorlar peki Hangi Ünlüler Twitter Kullanıyor ?

Sayfayı Paylaş