gebe
?

Sizce Yeni Sezonda En Çok Tutacak Diziler Hangileri Olacak ?

1. Veda

oy sayısı 1
    10,0%
  2. Huzur Sokağı

oy sayısı 4
    40,0%
  3. Karadayı

oy sayısı 1
    10,0%
  4. Ustura Kemal

oy sayısı 2
    20,0%
  5. Dila Hanım

oy sayısı 3
    30,0%
  6. Son Yaz Balkanlar 1912

oy sayısı 2
    20,0%
  7. Alev Alev

oy sayısı 1
    10,0%
  8. Esir Şehrin Gözyaşları

oy sayısı 1
    10,0%
  9. Kayıp Şehir

oy sayısı 1
    10,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sizce Yeni Sezon Dizilerinden Hangisi En Çok Reytingi Alacak ?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

en iyi yeni dizi yeni diziler

Sevgili melekler, sonbahara girmemiz ve yeni sezonun Eylül ayı itibarıyla başlamasıyla birlikte yeni sezon dizileri de başlıyor birer ikişer. Her kanalın iddialı olduğu birden fazla dizi olduğu düşünülürse yine büyük bir rekabet olacağı da tartışılmaz. Biz de şimdiden iyi seyirler diliyoruz sizlere ve soruyoruz : Sizce yeni sezonda en iyi yeni dizi hangisi olacak ? Hangi dizi en çok tutacak ? İzlemeden neler söyleyebilirsiniz ? Anketimizi oylamayı da unutmayın melekler :tik:

Not: Birden fazla seçeneği işaretleyebilirsiniz ..

Dila Hanım- Star ( Hatice Şendil-Erkan Petekkaya)

Karadayı- Atv ( Bergüzar Korel- Kenan İmirzalıoğlu )

Kayıp Şehir- Kanal D ( Gökçe Bahadır - İlker Kaleli )

Veda- Kanal D ( Mehmet Aslantuğ- Fahriye Evcen )

Ustura Kemal- Show Tv ( Oktay Kaynarca - Naz Elmas )

Son Yaz Balkanlar 1912 ( Hazal Kaya- Furkan Palalı )

Huzur Sokağı ( Selin Demiratar - Kutsi )

Esir Şehrin Gözyaşları ( Sedef Avcı - Yiğit Özşener )

Alev Alev ( Rojda Demirer - Berk Oktay)

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    bence veda çok tutacak başlangıç fragmanı süperrrr titancım

esra2012 bunu beğendi.
  3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    bence karadayı ve ustra kemail kenan imirzalığı renytin g yapıyor zaten benim tarzım oln dizler

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Evet semüj, Mehmet Aslantuğ kaliteli oyunculuğunu Ayşe Kulin'in aynı adlı romanından uyarlanan Veda dizisine de yansıtacaktır eminim..

Ustra Kemal hayli merak konusu oldu. Üstüne bir de Oktay Kaynarca evlenince :D:D

Karadayı ve Kenan İmirzalıoğlu isimleri bir arada görülünce akla Ramiz dayı gelecektir ve herkes merakla izleyecektir diye düşünüyorum ben de. Eh Ezel'de ki performansını ve Seul'de kazandığı ödülü de unutmamak lazım :tik:

esra2012 ve seda88 bunu beğendi.
  5. bal_arısı

bal_arısı Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    veda ve kayıp şehir bence

6. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    Ustra Kemal hayli merak konusu oldu. Üstüne bir de Oktay Kaynarca evlenince :D:D

Karadayı ve Kenan İmirzalıoğlu isimleri bir arada görülünce akla Ramiz dayı gelecektir ve herkes merakla izleyecektir diye düşünüyorum ben de. Eh Ezel'de ki performansını ve Seul'de kazandığı ödülü de unutmamak lazım :tik:[/QUOTE]
    ustra kemalin dizi jeneriği çok güzel türkü felan yakıyor ortalığı güzel bi aşk hikayesine benziyor kenan imirzalıoğlunun bütün film ve dizileri tutuyor zaten eee yakışıklı adam nede olsa bayılırım bende bu sene onları izlerim heralde pek dizilerle aram iyi değil zaten

esra2012 bunu beğendi.
  7. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İyi seyirler şule, ee yok mu başka fikir beyan edecek kızlar :D:D

Asena_Sule bunu beğendi.
  8. esra2012

esra2012 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    veda ve ustura kemal bence

9. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    ben demistitm huzur sokagi diye en fazla oyuda o almis zaten .Veda yida cok merak ediyorum ben..

10. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    dila hanım bekliyorum ben :D:D farklı yorum olsun dedimdi:D:D

11. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Huzur Sokağı ulusal kanallarda ilk kez senaryolaştırılan farklı konusuyla ilgi çekecek gibi görünüyor kuzu sen de haklısın :tik:

Eee Dila Hanımda da Kadir İnanır'ın havasını, Türkan Şoray'ın ürkek ama sert görünümlü duygusal kalbini ve güzelliğini arayacağız. Bakalım, orjinalinin yerini dolduramasalar da yanına yaklaşabilecekler mi :D:D

Sizce Yeni Sezon Dizilerinden Hangisi En Çok Reytingi Alacak ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Sezon Dizi Transferleri Hangi Oyuncu Hangi Dizide Rol Alacak...

Yeni Sezon Dizi Transferleri Hangi Oyuncu Hangi Dizide Rol Alacak...

Yeni Sezon Dizi Oyuncuları Yeni Sezon Dizi Transferleri Ekrandaki dizi sezonu için geri sayım başladı... TV kanalları da iddialı dizilerle "büyük yarışa" hazır. Bakalım hangi diziler hangi oyuncuları transfer etti. Kim kiminle başrol paylaşacak.. Uzun zamandır ekranda görünmeyen hangi oyuncular hangi dizilerde kamera karşısına geçecek... İşte dizilerin transfer piyasasında son...
  2. Yeni Sezon Dizilerinden Oyuncular Ne Kadar Alacak?

Yeni Sezon Dizilerinden Oyuncular Ne Kadar Alacak?

yeni sezon dizileri yeni sezon dizi oyuncuları yeni sezon dizileri 2014 Sevgili melekler, yeni sezonun başlamasına çok az bir zaman kaldı. Eylül ayıonda başlayacak olan yeni sezon dizileri merakla beklenirken, oyuncuların bu dizilerden ne kadar ücret alacakları da merak konusuydu. İşte son bilgiler ışığında oyuncuların dudak uçuklatan yeni sezon kazançları... BURAK ÖZÇİVİT - FAHRİYE...
  3. En Çok izlenen Yeni Sezon Dizileri

En Çok izlenen Yeni Sezon Dizileri

Yeni başlayan diziler, en beğenilen diziler, en beğenilen yeni sezon dizileri 2013 Yılı Eylül ayından itibaren birçok yeni başlayan dizi farklı kanallar da ekranlarda olmaya başladı. Dizi severler artık hangi diziyi seyredeceklerini şaşırmış durum da... Benim izlediğim bir kaç dizi harici ne yalan diyeyim diğer dizileri takip edemiyorum. O kadar çok yeni başlayan dizi var ki sayamıyorum bile...
  4. Size En Çok Yakışan Etek Modeli Hangisi?

Size En Çok Yakışan Etek Modeli Hangisi?

etek modelleri, vücut şekline uygun etek modelleri, en güzel etek modelleri Sevgili melekler, herkesin vücudu aynı formda olmadığı için herkese yakışan kıyafetler ve modelleri de farklı farklıdır. Mesela her etek modeli her kadında aynı derecede güzel durmaz. Bunun için vücut kusurlarını da kapatacak şekilde etek modellerini seçmek gerekir. Vücudunuz hangi tip olursa olsun, size uyacak bir...

Sayfayı Paylaş