gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Sizde sık sık terliyormusunuz?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Terleme sorunu Terlemeyi önleyici

Kızlar ben pek terleme yaşamamışım .belkide kışa geldiği için rakat geçti hamileliğm
    bu artan sıcaklarla beraber sık terleyen varmı?

Sizde sık sık terliyormusunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Sıkı Sıkı

Cengiz Kurtoğlu - Sıkı Sıkı

Görmedi şu deli gönlüm Görmedi hiç böyle güzel Sana öyle bir yandı ki Yangınlardan daha beter Feda olsun (kurban olsun) canım sana Yeterki gel kollarıma Bırakma hiç ellerimi Sıkı sıkı sarıl bana İstiyorsan yıldızlardan Taç yapayım saçlarına Al kalbini gel yeterki Gül dökeyim yollarına Feda olsun (kurban olsun) canım sana Yeterki gel kollarıma Bırakma hiç ellerimi Sıkı sıkı sarıl bana
  2. Seda Sayan - Sıkı Sıkı

Seda Sayan - Sıkı Sıkı

Güneşten sıcak ateşim benim Yağmurlar gibi serinim benim Gözleri derin Sözleri bazen Yanılırsam, Kırılırsam Uyanınca ben olmazsam Yanılırsam Ya kaçarsam Uyanınca ben olmazsam Beni sıkı sıkı sar O zaman kaçamam Beni sıkı sıkı sıkı sar Sözümden cayamam
  3. Sık sık yatak ıslatma

Sık sık yatak ıslatma

yatak ıslatmaya son Çocukların neredeyse yarısı üç yaşında hala yataklarını ıslatırlar. Pek çok çocuk gelişimi uzmanı 6 yaş dönemine kadar yatak ıslatmayı normal bulurlar ki çocukların sadece % 12 si bu dönemde hala yataklarını ıslatırlar. Yatak ıslatma konusunda güçlü bir aile geçmişi etkisi vardır. Ebeveynlerin ikisindede çocuklukta yatak ıslatma geçmişi varsa %77 ihtimalle çocukta aynı şeyi...
  4. Sık sık idrara çıkma

Sık sık idrara çıkma

sık tuvalete gitmenin sebepleri sık sık idrara çıkma, sebepleri, ve yanma, hissi, tedavisi, gitme Sık sık idrara çıkmanın sebeplerini ve bu sağlık sorununun sebeplerine göre tedavi yöntemlerini ele alıyoruz bu yazımızda Melek'ler. Sık idrar çıkmada, kişinin ağrısız bir şekilde ama sık sık idrara çıkması kastedilir. İsrar sıkışmada, kişi aniden sıkıştıran bie idrar yapma hisis ve...
  5. Sık Sık Yapılan Makyaj Hataları!

Sık Sık Yapılan Makyaj Hataları!

makyaj hataları, sık yapılan makyaj hataları, makyajda yapılan hatalar Sevgili melekler, güzel ve hoş görünmek için yaptığınız makyaj uygulamalrı ne yazıkki sizi itici ve kötü gösterebilir. Aslına bakarsanız bunun sebebi sık sık yapılan makyaj hataları. Aynanın önüne geçtiğinizde uyguladığınız makyaj tekniklerini bir gözden geçirin ve aşağıda belirttiğimiz hatalara sakın düşmeyin!.....

Sayfayı Paylaş