sizden bir ricam var lütfen bakın

lamiş bende okuyayım 1 tane canım sende kocam ve askerlerimiz için dua et canım dağda oda çok ihtiyacımız var duaya bitanem hakkıyla değil bu arada yanlış anlama okuyunca yazarım

tabiiki dua ediyorum canım çok teşekkür ederim
senin cevabın ı bekliyorum listeye ekliycem sağol

arkadaşlar ilginize teşekkür ederim şimdiye kadar sayısı 370 olmuş bu sayının 500 olması gerekiyo hadi melekler biraz daha destek

canım okudum allah kabul etsin hemde perşembeyi cumaya baglayan gece inşallah gönlünden gecen olur ablanın keşke ablanın adınıda yazsaydın benide ekle

Canım bu akşam itibariyle 10 YASİN daha ekleyebilirsin..Bu gün tamamlanacak hepsi.İlave olanlar oldukça yazarım canım..Şimdilik benden toplam 18 Yasin. ALLAH KABUL ETSİN NİYETİNİ..

Canım 8 tanede benden ekleyebilirsin listene...Sekiz ayrı kişiye okuttum canım.Allah kabul etsin dualarımızı inşallah..

Canım bu akşam itibariyle 10 YASİN daha ekleyebilirsin..Bu gün tamamlanacak hepsi.İlave olanlar oldukça yazarım canım..Şimdilik benden toplam 18 Yasin. ALLAH KABUL ETSİN NİYETİNİ..

çok duygulanıyorum beni tanımayan insanların böyle çabalarına çok mutlu oluyorum allah razı olsun okuyan herkezden sağol canım benim kaydediyorum

Geri