gebe
  1. sayginfatmanur

sayginfatmanur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3

sizden fikir almak istiyorum???

Konu, 'Çöplük' kısmında sayginfatmanur tarafından paylaşıldı.

yaz için böyle rahat giyip çıkmalık tişörtlerden istiyorum bildiğiniz güzel bir site var mı? tabi fiyat olarak uygun olsun istiyorum? http://modatshirt.com/collections/kadin-tisort
    bu siteyi buldum alışveriş yapan var mı?

2. seda.akman

seda.akman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    interneti çok aktif kullanıyorum ama hala internetten alışveriş konusunda güven sorunlarım var canım :( bi yakınımız bu şekilde büyük dolandırıldı o günden beridir elimi sürmüyorum dikkatli ol lütfen sende

sizden fikir almak istiyorum??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çanta mı almak istiyorsunuz ?

çanta mı almak istiyorsunuz ?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Melekler araba almak istiyorum bana fikir verin

Melekler araba almak istiyorum bana fikir verin

selam meleklerim!........bir konuda fikrinizi almak istiyorum.RABBİM nasip ederse 14 şubata bir araba almak istiyoruz.sizlerden ricam hangi arabaları tavsiye edersiniz...?birde otomatik mi yoksa düz vites mi alayım?tavsiyeleriniz ne olurrr
  3. zeytini nasıl kuruyorsunuz fikir almak istiyorum

zeytini nasıl kuruyorsunuz fikir almak istiyorum

arkadaşlar zeytin kurma zamanındayız bende harıl harıl toplayıp dilip şişelere koydum bile.şimdi sizden ricam zeytini nasıl kuruyorsunuz birde erimemesi için neler yapıyorsunuz sizlerden fikir almak istiyorum melekler mekanının değerli hanımları tecrübelerinizden faydalanmak istiyoruum......................
  4. kilo almak istiyorum

kilo almak istiyorum

belki bu sorduğum soru birçok bayanı kızdıracak ama inanın halimden hiç memnun değiyil ne yesem içsem kilo alamıyorum. üzerime göre kıyafet bile bulamıyorum giydiğim kıyafetlerin içini bile dolduramıyorum diyebilirim şöyle br 10 kilo alsam aslında hiç fena olmıcak gibi geliyor bana kısa zamanda nasıl kilo alabilirim tavsiyesi olan varsa yazabilirmi
  5. Fikrinizi almak istiyorum sizce bu ayakkabı nasıl?

Fikrinizi almak istiyorum sizce bu ayakkabı nasıl?

https://www.markafoni.com/hotic-kadin-hakiki-deri-ayakkabi/urun/11584664/

Sayfayı Paylaş