gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sizden Hoşlanmadığının 10 İşareti

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Sizinle ne kadar ciddi olduğunu bir türlü anlayamıyor musunuz? Bu soru sürekli aklınızı kurcalıyorsa önerilerimizi okuyun.Eğer aşağıdakilerin bir ya da birkaçını yapıyorsa arkanıza bakmadan, koşarak uzaklaşmak en iyisi... 1- Sevgililer Günü veya doğum gününüz öncesinde sizden ayrılıyorsa. Bu günler, büyük ve değerli hediye alışverişi olan günler olduğundan, size verdiği değeri anlayabilirsiniz.

2- Onu cep telefonundan aradığınızda telefonu "Aşkım" diye cevaplamaktansa "Ha?" diyorsa.

3- Basit şeyleri unutmak gibi bir huyu varsa. Soyadınız gibi.!

4- Sizinle sadece gece yarısından sonra iletişim kuruyorsa ve bunu yalnızca mesaj atarak yapıyorsa.

5- Bir restoranda ayrı ayrı mı yoksa beraber mi ödeyeceğiniz sorulduğunda ani bir refleksle "Hesabı ortak ödeyeceğiz" diye cevap veriyorsa.

6- Şakayla karışık sürekli en yakın arkadaşınızın ne kadar güzel olduğundan bahhsediyorsa, ve sizinle buluşurken hep onun da gelmesini istiyorsa.

7- Gününüzün nasıl geçtiğini sorduktan sonra önündeki işi yapmaya konsantre oluyorsa.

8- Beğendiği film yıldızlarıyla sizin tipiniz arasında en ufak bir benzerlik olmuyorsa.

9- Ne zaman bir şey yapmak isteseniz, akşam geç saatlere kadar çalışması gerektiğini söylüyorsa.

10- Size yolda hiç beklemediği bir anda rastladığında görmezlikten gelip yolunu değiştiriyorsa.

Sizden Hoşlanmadığının 10 İşareti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aldatıldığınızımı düşünüyorsunuz?buyrun size 30 bunu doğruluyacak işaret!

aldatıldığınızımı düşünüyorsunuz?buyrun size 30 bunu doğruluyacak işaret!

Partnerinizin sizi aldattığını mı düşünüyorsunuz? İşte şüphelerinizi körükleyecek 30 duygusal işaret... 1- Partneriniz, taleplerinize eskisinden daha mı duyarlı? Bu, suçluluk duygusunu bastırmaya çalışmasından kaynaklanabilir. Aşırı ilgi, başka bir ilişkinin yeni başladığının göstergesi niteliğindedir. 2- Partneriniz size sık sık hediyeler almaya başlayabilir. Ayrıca sizin ondaki bu...
  2. işaret

işaret

Rüyada kendinizi birilerine işaret verirken görmek, girişeceğiniz yeni işlerde yakın arkadaşlarından yardım alınacağına yorumlanır. İşaret edilen şeye dikkat etmek ve onu da yorumlamak gerekir. Kişinin bir amacı olacak demektir.Isaret vermek için kandil asilan ve konulan sey-leri görmek, yüksek makam ve mertebeye delalet eder, Bu rüya son derce iyidir. Isigi söndürdügünü görmek hayirli degildir.
  3. burcunuzun size işaret ettiği stile bakmaya ne dersiniz?

burcunuzun size işaret ettiği stile bakmaya ne dersiniz?

Yaşama mekanlarınızda oluşturacağınız tarza karar veremiyorsanız, bir de burcunuzun size işaret ettiği stile bakmaya ne dersiniz? Fransız yazar ve astrolog Luc Bige’nin aşağıda kısaca özetlediğim ‘Burcunuz ve Eviniz’ başlıklı araştırması yol göstericiniz olabilir! Koç Burcu: İç mekan onun tercihine göre daha çok işlevsel olmalı. Engellerden hoşlanmayarak mekanda hıza öncelik verir. Favori...
  4. vajinal kokudan kurtulmak için size 10 öneri

vajinal kokudan kurtulmak için size 10 öneri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. KIZLAR SİZCE BU NEYİN İŞARETİ

KIZLAR SİZCE BU NEYİN İŞARETİ

merhaba kızlar şuan bu anlatacağım olayı hiç kimseye söyleyemedim ve birilerine anlatma ihtiyacı duyuyoruym şimdiden teşk beni dinlediğiniz için üniversite öğrencisiyim sınıfımzda bi çocuk var sürekli göz göze geliyoruz bana bakıyor geçen yine önde oturup dersin başlamasını bekliyodum bir anda arkama dönme hissi duydum kendiliğimden ve döndüğümde göz göze geldik bana bakıyomuş meğerse,, sonra...

Sayfayı Paylaş