gebe
  1. zehratan

zehratan Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

sızdırmazlık testi

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında zehratan tarafından paylaşıldı.

hanımlar bilim adamlarımız durmamış sızdırmazlık testi vidosunu yapmışlar. çöp poşetleri ile market poşetleri arasındaki farkı anlatmışlar baya ilginç bir video olmuş.

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    valla koroplastı alıyom ama arada sızdırıyo o beğenmedikleri market poşetine geçiriyom çöp torbasını öle atıyom hahaha rezil yalancılar :D

NİLDA bunu beğendi.
  3. Karidess

Karidess Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    çöp kutusundan çıkarırken takılıp yırtılmasını da çözseniz iyi olur :)
    ama limon kokulu olanlar gerçekten iyi.. iyi derken kokulu olması iyi..

4. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    bizde zaten cayi oyle direk dokuyoruz cope,bu nasil ev hanimi yaaahahaha

5. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    tebrik ediyom valla aysen abla hiç o yönden bakmamıştım reklama.doğru dıyon valla o nasıl bi çay dökmektir :D

6. sızdırmaz :)

sızdırmaz :) Forum Okuru

Vallahi doğru market poşetleri zaten eve gelene kadar indir kaldırla deliniyor. Başıma çok geldi berrrbat oldu mutfağım. Bende çöp poşeti alıyorum. Bu koroplast vs pahallı ben BİM den alıyorum. Aynı işi yapıyor. Çilek kokulusuna da bayılıyorum kızlar tevsiye ederim.

7. NİLDA

NİLDA Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    18
    çayı süzüpte çayın pisliğini çöpe koyuyorum eğer karpuz tarzı meyveler kesiceksem onları ayrı bi poşete koyup çöpe koyuyorum ki sulanıp akmasın die ne marka olursa olsun dikkat edilmeyince sızdırıyor malesef..

8. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    aynı şeyler benimde başıma geliyor bende kovasıyla birlikte döküyorum çöğü :) bende ağzı büzgülü poşetlerde alıyorumama yinede yırtılıyor bi taraflarından

sızdırmazlık testi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Testi

Testi

Toprak testi varlıklı, münafık ama güvenilir kimseye, Testiden su içmek temiz yaşantıya ve helal mala, Testi hanıma, hizmetçiye de delalet eder.Rüyada testi doldurduğunu görmek, işlerin çok iyi olacağına ve servet sahibi olunacağına işarettir. Rüyada testi doldurduğunu görmek, işlerin çok iyi olacağına ve servet sahibi olunacağına işarettir. Çok hayırlı bir maldır.Topraktan yapilmis olan...
  2. işitme testi

işitme testi

benim işitme testimde sol 50 sağ 35 değerleri var yüzde kaçlık bir kaybım var ve raporu ne kadar etkiler
  3. gebelik testi

gebelik testi

beninm regli olmama 7 gün var. çok merak ediyorumm beklemek istemiyom...
  4. Hamilelik testi

Hamilelik testi

24Eylülde adet olduktan sonra 5kasımda adet oldum. Adetim 12.günü gecikmeli olarak geldi ve normal seyrinde idi. Ancak adetimden 2gün önce sol kasık ağrısı ve akıntıda artma yaşadım adetim olunca herşey eskiye döndü normalim ama aklıma takıldığı için 2gün önce miratech gebelik testi yaptım ve sonuç negatifti buna rağmen hala gebelik mümkün müdür ?
  5. Kavrama Testi

Kavrama Testi

market poşeti deyip çöp kovasına takıyoruz ama o poşetin çöp kovasına düşmesi yok mu bir daha uğraştırıyor insanı koroplast test merkezi de bunun üzerine bilim adamlarıyla test yapmışlar ve duruma açıklık getirmişler. [media]

Sayfayı Paylaş