gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Size anne diyebilir miyim

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü oyuncularımızdan İpek Tenolcay her şekilde anne oldu iyi kötü sevecen fedakar acımasız...... işte İpek Tenolcay.......

KADERİ ANNEYİ OYNAMAK
    EKRANLARDA ANNE ROLÜNDE GÖZÜKEN İPEK TENOLCAY, FARKLI KARAKTERLİ ANNELERİ OYNADIĞINI SÖYLEDİ.

Son yıllarda oynadığı tüm dizilerde anne rolüyle kamera karşısına geçen İpek Tenolcay, 'On sene önce bile orta yaşlı anneyi oynuyordum. Ama her dizide başka başka anneleri canlandırıyorum' dedi.

TRT 1'deki Cam Kırıkları isimli dizide Nursel Ergin ve Ceren Şekerci'nin annesini canlandıran Tenolcay, 'Bir şansım da oynadığım anne rollerinin birbirinden çok farklı karakter özelliklerine sahip olması. Kimi zaman çocuğuna üzülen, kimi zaman da evladının hasretini çeken bir anneyi oynadım. Cam Kırıkları dizisinde ise öz kızını kaybeden bir kadını canlandırıyorum. Hepsinin kaderi ise genç yaşta anne olmaları' diye konuştu.

39 yaşındaki oyuncu genç yaşlarda anne rolünü kabul etmesinin nedenini ise şöyle açıkladı:

'Bu işe ilk başladığımda dizileri sinema zihniyeti gibi görmüş ve bu nedenle kabul etmiştim. Bana gelen teklifler, güzel görünümlü, fit bir vücuda sahip 40'larında kadın rolleriydi. İlla ki, anneydi ama bu kadınlar. Gerçek hayatımla dizideki karakterlerim çok örtüşüyor. Çünkü ben de bir anneyim. İnsanın göremediği yavrusu ile bile arasında nasil büyük bir bağ olduğunu, neler hissettiğin anlayabiliyorum' şeklinde konuştu.

Size anne diyebilir miyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annenizin Burcu ve Siz..?

Annenizin Burcu ve Siz..?

anne bebek burç uyumu anne çocuk burç uyumu bebek uyumları Astrolojiye göre annenizin burcu ve sizin burcunuz arasında bazı bağlantılar ve özellikler olabiliyormuş şimdi annesinin burcunu bilmeyenler hemen öğrenip ona göre sizin ve annenizin burcunu karşılaştırıyorsunuz:tik: Anne Boğa Burcu İse... Tutucu kuralcı ve koruyucu. Çocuğu Koç: Anlayış orta düzeyde; anne çocuğunu yeterince...
  2. sizce hamile miyim?

sizce hamile miyim?

merhaba ben üç aylık evliyim ve eşimle maddi durumumuzu düzeltmeden bebek istemiyoruz ve bunun için eşim korunuyr. eşi kondomla korunmasına rağmen hamile kalan var mıdır? benim adet olmam gereken tarihin üzerinden 14 gün geçti ama test yapmaya korkuyorum yardım edin nolur hamile olabilir miyim :/
  3. Alevilere Müslüman diyebilir miyiz?

Alevilere Müslüman diyebilir miyiz?

Aslında bir Müslüman’ın veya bir tarikatın Hz. Ali (ra) muhabbetini meslek ve meşrebine esas almasının dinen hiçbir mahzuru yoktur. Diğer sahabelere tecâvüz etmemek, Kur'an ve sünnetin ışığında namazını kılmak, orucunu tutmak ve diğer sorumluluklarını yerine getirmek kaydı ile, Hz. Ali (ra) ve Ehl-i Beyt muhabbetini rehber edinmenin hiçbir sakıncası yoktur. Gerçek şu ki, Kitap ve sünneti bilen...
  4. Sizce hamile olabilir miyim ?

Sizce hamile olabilir miyim ?

Merhaba .. Aranıza yeni katıldım. Yardimci olursaniz sevinirim .Evliyim bebegimiz olsun istiyoruz artık. son adet günüm 10 nisan . Bugün 13 mayıs . Gecikmem var mi sizce ? Ve idrar testinde gebelik negatif . Ama gecikme yaşadığımı düşünüyorum. Kan testi de daha yaptırmak istemiyorum heveslenip gebe yok diye tedirgin oluyorum ne yapmaliyim sizce hamile olabilir miyim ?

Sayfayı Paylaş