gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

size aşık oldum!

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bir zamanlar uzak ülkelerin birinde çok yakışıklı bir prens yaşarmış.Ancak prens daha küçükken ülkedeki kötü kalpli cadının lanetine uğramış ve üzerindeki bu lanet yüzünden,her yıl sadece bir kelime konuşabiliyormuş.Mesela prens iki kelime söyleyeceği zaman,bir yıl boyunca susuyor,böylece ertesi yıl da iki kelime söyleme hakkı oluyormuş.. Bir gün,bu yakışıklı ama talihsiz prens dere kenarında otururken bir de bakmış karşıda küçük bir kulübe,kulübenin bahçesinde muhteşem bir kız.Saçları altından daha sarı,gözleri gökyüzünden daha mavi,dudakalrı kirazdan daha kırmızıymış.Prens,bu güzelliği görünce aklı başından gitmiş, o anada aşık olmuş.İki yıl byunca konuşmamaya karar vermiş,ikinci yılın sonunda kıza "Çok güzelsiniz" diyebilmek için.... Ama iki yılın dolduğu gün,prensin içindeki bu ateş daha da büyümüş ve kıza "Size aşık oldum" demek için yanıp tutuşur olmuş.Böylece ÇOK,GÜZELSİNİZ,SİZE,AŞIK OLDUM.Toplam beş kelimeyi söyleyebilmek için,geçen iki yılın ardından üç yıl daha konuşmamayı göze almış...
    Beş yılın sonunda prens konuşmak için hazır olduğu sırada,birden muhteşem güzel ve zarif kızla evlenmeyi,onu sarayının prensesi yapmayı ne kadar istediğini fark etmiş.Böylece ÇOK,GÜZELSİNİZ,SİZE,AŞIK,OLDUM,BENİMLE,EVLENİR MİSİNİZ.
    Toplam yedi kelime söyleyebilmek için beş yılın ardından iki yıl daha sabretmeye karar vermiş...Ve prens bu platonik duygularla yedi koskoca yılı tamamladığı gün,artık dünyanın en heyecanlı ve en mutlu erkeği olarak kızın yaşadığı kulübeye koşmuş.Kız yine kulübenin bahçesinde otururken,kitap okuyormuş.Prens elindeki tek kırmızı gülü kıza uzatmış ve sormuş:
    "ÇOK GÜZELSİNİZ,SİZE AŞIK OLDUM,BENİMLE EVLENİR MİSİNİZ?"
    Kız başını kaldırıp prense bakmış.Kulaklarını örten altın sarısı saçlarını geriye atmış ve prense:
    "PARDON?"

size aşık oldum! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun - Aşık Oldum

Hakan Altun - Aşık Oldum

hakan altun belki sever belki sevmez Farklı aşk bu yaşadığım tertemiz duygularım Karşılığı var mı bilmem ama çok karışığım Yemyeşil gözlerinde gördüm aşkı sevdayı Umut dolu yarınlara götürdü beni Hem gülüşü hem yüreği derinden vurdu beni Duyguları saklamaya ne gerek var ki Belki sever belki sevmez ben ona gönlümü açtım Belki duyar belki duymaz galiba ben aşık oldum
  2. sizin kızınız aşık olsa siz ne cvp verirsiniz..... :)

sizin kızınız aşık olsa siz ne cvp verirsiniz..... :)

anne ben asik oldum +....odani topla! - anne ben asik oldum. + bu sefer hangi zibidiye? - of anne yaa, valla söylemiycem bi daha! + yok canim sen öyle begeniyorsun da, senin zevkin sonuçta, ben ne diyeyim ki, di mi ama......... - anne ben asik olduumm!!.. + panik yapma geçer.. - anne ben asik oldum! + evlen, geçer. - anne ben asik oldum + bu seferkinin ne sorunu var? - anne ben asik oldum...
  3. Yükesek Topuk [aşık Oldum (: ]

Yükesek Topuk [aşık Oldum (: ]

Topuklu ayakkabıyı giymeyi severim ama bitürlü giyemiyorum.Hele bunlar fazla abartılı hiç giyemem heralde.Ama topuk seven meleklerimiz için bence muhteşem modeller. Ama Ama Çok Güzeller Değil Mi
  4. Ben aşık oldum..

Ben aşık oldum..

:uhu::uhu: ya arkadaşlar ben bir ünlüye aşık oldum ilk başta pek takmasamda sonra ona deililer gibi aşık olduğumu anladım sadece televizyondan gördüğüm kadar ama hergece onun hayali ile uyuyorum ve hap ağlıyorum ya ben onu çok ama çok seviyorum artık dayanıcak gücüm kalmadı hele onun üzgün olduğunu gördüğümde iki saat falan ağlıyorum arkadaşlar yalvarırım yardım edin yoksa intihar falan...
  5. Siz Nasıl Bir Aşıksınız?

Siz Nasıl Bir Aşıksınız?

Bu konu aşk hakkında bilgilere yer vermektedir. Dünya varolup insanoğlu yaratıldığından beri aşk her zaman ve her yerde karşımıza çıkmıştır. Hikayelere, türkülere, şiirlere konu olan aşk hakkında aslında yazılacak birçok şey var. Ama aşkı herkes farklı duygularla yaşayabilir. Aşk karşılıklı olduğu zaman insana mutluluk ve huzur verir ama tam tersi olduğunda ise insana acıdan başka hiçbirşey...

Sayfayı Paylaş