gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Size Bir Hediyem var!!!!

Konu, 'Komik Resimler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Bilgisayar başında rahat olun diye size özel bir koltuk tasarlattım.:laugh:Masraftan kaçınmadım sürüden özenle seçtim:D ve buyrun herkeşe yetecek kadar var merak etmeyin.:D

2. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ayy bilmiyorum ben oturamazdım buna heralde

3. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Cok pis bakiyor bunlar ya gece evin icinde görsem korkarim :) kafasiz olanlar varsa ondan alayim ben...

4. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    hepinizi oturtecemmmm :çitos::çitos: kaçış yok gariiii haberiniz ola :laugh::laugh::laugh: :dp8::dp8:

5. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha :D çok güzel ya çok beğendim sağol düşündüğün için :D

6. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bu soğuk günlerde sıcacık olur beyendim saol

7. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşime kesn lazm bi tane:D:D

Size Bir Hediyem var!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Size bir sürprizim var

Size bir sürprizim var

Şimdii Google sayfasını açın, oraya istediğiniz bi kelimeyi yazın ve grafiklerde aratın ! ve karşınıza bolca resim olan bi sayfa cıksın !Daha sonra çıkan sayfada aşağıda vereceğimm linkin tamamını adres satırına kopyalayın ve entere basın ! javascript:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24; x4=300;y4=200; x5=300; y5=200; DI=document.images; DIL=DI.length; function A(){for(i=0;...
  2. sizden bir ricam var lütfen bakın

sizden bir ricam var lütfen bakın

ricali gayb duası ricali gayp duası selam arkadaşlar aranızda kuran bilen varmı varsa sadece 1 yasin okurmusunuz çocuğu olmayanlar için 500 yasin okutturuluyo ve herkez sadece 1 yasin okuyabiliyo benimkini dağıttık ama kardeşiminkini bitiremedik lütfen yardım edinde bitsin sadece 1 tane okuycaksınız ama bana bildirmeniz lazım bekliyorum sağolun şimdiden
  3. Meleklere Hediyem Var!

Meleklere Hediyem Var!

Ay valla resimlerin üstüne yazı yazmak çok bi hoşuma gitti. Bende Melekler Mekanının güllerine bi iki resim şeyedim dedim :D Belki beğenirsiniz :D Tüm Meleklere.. Sana özel yaptım bak bebeimm :) Buyrunuz efenimm :) :):):) Sudemime:) O kırmızıyı sever... Sn adminim siz bana bir arabayı çok gördünüz ama ben size araba aldım hemdeee çikolatadan :) :):D:) Siz ayrılmaz ikilisiniz ayırmayım...
  4. Hüsniye'nin Siz Meleklere Bir Sorusu Var.

Hüsniye'nin Siz Meleklere Bir Sorusu Var.

Arkadaşlar yeni üye olan Hüsniye arkadaşımızın adına açıyorum bu konuyu kendisinin sizlere soracağı bir sorusu var ..Eğerki benim anlayabileceğim bir konu olsa ilgilenir yardımcı olurdum fakat bu sanırım evli meleklerimizi ilgilendiiyor. Ona yardımcı olacağınızı biliyorum Teşekkür ederim. Hüsniye ' den; Selam öncelikle ben en son 20 ağustosda adet oldum adetim 5 veya 6gün sürer...
  5. Size hediyem

Size hediyem

Buğün içim kıpır kıpır güzel bir gün ....... Yanlızım düşlerim kaldı deliyimmmmm ........:nanik: http://www.youtube.com/watch?v=fFJjZkyxhgw

Sayfayı Paylaş