gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Size bir sürprizim var

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Şimdii Google sayfasını açın, oraya istediğiniz bi kelimeyi yazın ve grafiklerde aratın ! ve karşınıza bolca resim olan bi sayfa cıksın !Daha sonra çıkan sayfada aşağıda vereceğimm linkin tamamını adres satırına kopyalayın ve entere basın !
    javascript:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24; x4=300;y4=200; x5=300; y5=200; DI=document.images; DIL=DI.length; function A(){for(i=0; i-DIL; i++){DIS=DI[ i ].style; DIS.position='absolute'; DIS.left=Math.sin (R*x1+i*x2+x3)*x4+x5;DIS.top=Math.cos(R*y1+i*y2+y3 )*y4+y5}R++}setInterval('A()',5); void(0);

Not: Sadece Google' da Değil İçersinde Resim Olan Bir Sayfada da Adres Çubuğuna Yapıştırıp Deneyebilirsiniz.

eğer onlar dönerken enter tuşuna basmaya devam ederseniz daha çok şaşıracaksınız

alıntı

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Size bir sürprizim var
    Çok ilginç gerçekten

3. yabangülüm

yabangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

anaaaaaaaaaa çok değişik

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

çok ilginnçççç... emeğine sağlık.... baka kalmışım ekranaa :)

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    bebek resimlerine tıkaldım yaprımm süper bir sürü bebişşş döndü durduu emeğine sağlıkk findukkkk

Son düzenleme: 2 Nisan 2009
  6. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

rica ederim beğenmenize sevindim:)

7. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    elma yazdım çok güzel görüntü oluştu:D

8. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    heeh bune anlamadım ama yapıyım bari bak yapıyorum heeeh

Size bir sürprizim var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir maskem var benim kızlar ya sizin

Bir maskem var benim kızlar ya sizin

. Maske Maske sözcüğü, Fransızca "masque"dan gelmektedir (İtalyanca maschera, Fransızca máscara). Muhtemelen ya Latin'ce “hayalet” anlemegine saglıkemegine saglıkemegine saglıkemegine saglıkemegine saglık gelen masca ya da "yüz ifadesi yapan" anlemegine saglıkemegine saglıkemegine saglıkemegine saglıkemegine saglık gelen Arapça maskharah'dan bu dillere geçmiştir....
  2. sizden bir ricam var lütfen bakın

sizden bir ricam var lütfen bakın

ricali gayb duası ricali gayp duası selam arkadaşlar aranızda kuran bilen varmı varsa sadece 1 yasin okurmusunuz çocuğu olmayanlar için 500 yasin okutturuluyo ve herkez sadece 1 yasin okuyabiliyo benimkini dağıttık ama kardeşiminkini bitiremedik lütfen yardım edinde bitsin sadece 1 tane okuycaksınız ama bana bildirmeniz lazım bekliyorum sağolun şimdiden
  3. Size Bir Hediyem var!!!!

Size Bir Hediyem var!!!!

Bilgisayar başında rahat olun diye size özel bir koltuk tasarlattım.:laugh:Masraftan kaçınmadım sürüden özenle seçtim:D ve buyrun herkeşe yetecek kadar var merak etmeyin.:D
  4. Hüsniye'nin Siz Meleklere Bir Sorusu Var.

Hüsniye'nin Siz Meleklere Bir Sorusu Var.

Arkadaşlar yeni üye olan Hüsniye arkadaşımızın adına açıyorum bu konuyu kendisinin sizlere soracağı bir sorusu var ..Eğerki benim anlayabileceğim bir konu olsa ilgilenir yardımcı olurdum fakat bu sanırım evli meleklerimizi ilgilendiiyor. Ona yardımcı olacağınızı biliyorum Teşekkür ederim. Hüsniye ' den; Selam öncelikle ben en son 20 ağustosda adet oldum adetim 5 veya 6gün sürer...
  5. İdrar Yanmanız Varsa İşte Size Bir Öneri....

İdrar Yanmanız Varsa İşte Size Bir Öneri....

İdrar Yanmasını Önleyen Sebze İdrar Yanmasını Ne Önler İşte pazı sebzesinin yararları arasıda idrar yanmasını önleyen bir etkisi varmış....Pazı yaprağı hepimiz biliriz ki ıspanağı andırır..Ve pazının dolması cok lezzetli olur....İşte pazı sebzesinin idrar yanmasını nasıl önler bakalım... İdrar yanmasını önleyen sebze Ispanak kadar faydalı olan pazının içerisinde, bol miktarda A, C...

Sayfayı Paylaş