gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Size bir tavsiyede bulunmak istedim

Konu, 'Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :)' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

soner yalçının teşkilatı iki silahşörü ve efendi kitabını okumanızı önermek geldi içimden ikiside içerik olarak çok sürükleyici ve anlamlı tema içeren kitaplardır şahsi fikrim:clapping::clapping: ikiside çok hoş ve yansız kitaplardır ayrıca okuyan varmı aranızda melekler:)

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
  3. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    tşk çok bilgilendim gerçekten

Size bir tavsiyede bulunmak istedim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Çok Güldüm :) Sizle Paylaşmak İstedim

Ben Çok Güldüm :) Sizle Paylaşmak İstedim

Genç adam yaşlı karı-kocanın evlerine misafir olur. 75 yaşındaki amca karısından bir fincan daha çay isterken "Çiçeğim, bir bardak daha verirmisin?" der.Sonra da "peteğim, hiç şekersiz lütfen" diye ekler 65 yaşındaki tatlı karısının getirdiği tavşan kanı çayı alırken de "bebeğim, sana çok zahmet oldu" diye ekler.Genç adam, yaşlı amcanın karısına kullanıdığı...
  2. size kendi yaptığım kurdela nakışlarını göstermek istedim

size kendi yaptığım kurdela nakışlarını göstermek istedim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. sadece sizlerle paylaşmak istedim :)

sadece sizlerle paylaşmak istedim :)

sevgili muhabbet arkadaşlarım bilindiği üzre ben 4.5 aylık hamileyim :) ve ilk bebişim olmasındanmıdır nedir çok heyecanlıyım bebişime her aldığımı bayramlık kıyafet alan çocuklar gibi her önüme gelene göstermek istiyorum ama bulunduğum yer 40 kişi hemde 50 yaş üstü paylaşıcak kimse yok yani :uhu: bende sizlerle paylaşmak istedim...iyi yapmışım dimi :utan: bu arada yorumlarınızı bekliyorum :)...
  4. Farzedelim ki canınız bir kutu kola istedi

Farzedelim ki canınız bir kutu kola istedi

Son yıllar da evlenmek boşanmak resmen çocuk oyuncağına döndü derler ya işte o doğru:):)Özellikle de uzun yıllar evli kalıp bu evlilikten çocukları olan çiftlerin boşanırken en büyük sorunları çocuk kim dekalacak olur.Sizi bilmem ama bence çocuklar ailelerinin yanında yani anne ve babanın yanında kalmalı.Onlar için bir çıkar yol bulmalı.Peki bulamayanlar ne yapıyor:Dİşte aynen böyle:piha:...
  5. merhaba bayanlar sizlere danışmak istedim

merhaba bayanlar sizlere danışmak istedim

siteye yeni üye oldum bana çok yararlı olacağını düşündüğüm için... siz değerli üyelerinde bilgilerınden ve deneyimlerinden yararlanacağımı düşünüyorum... ocağın sekizinde eşimle birlikteliğimiz oldu adet günüme 4 gün var ben yinede test yaptım dün çıkmayacağını bile bile negatifti... ama sabah mide bulantısıyla kalktım kasıklarımda da batmalar mevcut belki pskolojik bilemiyorum ama size sorum...

Sayfayı Paylaş