gebe
  1. MELEK_PELİN

MELEK_PELİN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sİze Bu Sefer Merhaba DeĞİl Elveda Demeye Geldİm Ben Mİ MeleĞİnİz Pelİnnn

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında MELEK_PELİN tarafından paylaşıldı.

ArkadaŞlar Daha Sİteye Üye Olali 5-6 GÜn Oldu Ama Sİzden 1 Ay Ayri Kalcam Tatİle Çikioz Gelİnce Konulara Tam Gaz Devam Ya EĞer Oldukİ AÇarsam BİldİĞİnİz Gİbİ BariŞ Akarsu Hastanede Magazİn BÖlÜmÜne Onunla İgİlİ Şeyler Yazarmisiniz

ÇÜnkÜ DiŞ Ülkeye Gİtcem Va Ordada Hberlerde Vermezler Ne Olur Aa BarŞ. A. Durumunu Magazİn B. Yazin :(:(:(:(

2. fuhrer_albay

fuhrer_albay Forum Okuru

Ce: Sİze Bu Sefer Merhaba DeĞİl Elveda Demeye Geldİm Ben Mİ MeleĞİnİz Pelİnnn
    gule gule (her gun sehıt verıyoruz belkı dıkkatınızı ceker )

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Sİze Bu Sefer Merhaba DeĞİl Elveda Demeye Geldİm Ben Mİ MeleĞİnİz Pelİnnn

güle güle arkadaşım;)bende daha yeni öğrendim barış akarsu'nun kaza geçirip hastanede durumunun kritik oldunu durumunda her hangi değişme yok bilgin olsun:(allah şifa versin ne diyebilirim ki insan olarak üzüldüm:(
    ben bi haber alırsam sana iletirim;)

4. guzelcem

guzelcem Forum Okuru

Cevap: Sİze Bu Sefer Merhaba DeĞİl Elveda Demeye Geldİm Ben Mİ MeleĞİnİz Pelİnnn

selam arkadaşlar, bende foruma yeni üyeyim, ilerde güzel bir arkadaşlık ve dostluk kurmak kısmet olur. hayırlı akşamlar..:23::23:

5. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sİze Bu Sefer Merhaba DeĞİl Elveda Demeye Geldİm Ben Mİ MeleĞİnİz Pelİnnn
    [ı]hoşgeldın canım..guzel keyıflı forumlar[/ı]

Sİze Bu Sefer Merhaba DeĞİl Elveda Demeye Geldİm Ben Mİ MeleĞİnİz Pelİnnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merhaba meLekLer :) ben geLDim (:

Merhaba meLekLer :) ben geLDim (:

Mrb MeLekler ben gelDim aDim Eda 17 yasindayim BuLgaristan Ruse sehrinde yasiyorum nette dolanirken bu siteyi buLdum cok harika bir yer benide araniza kabul edermisiniz :) Lutfenn :) benide kanaTLariniz aLTina aLin :) :)
  2. merhaba melekler ben geldim

merhaba melekler ben geldim

siteye yeni üye oldum internette dolaşırken farkettim ki güzel bir siteye benziyor ve yoğunluğuda benim için önemli baya bilgiler var bu forumda inşallah birbirimize faydalı olabilriz kızlar güzel arkadaşlıklar kurmak dileğiyle....:)
  3. merhaba ben geldim

merhaba ben geldim

merhaba melekler ben fatoş aranızda olmaktan inş. memnun olurum :) sizlerle güzel günler geçiririz inş.:mery:
  4. Bu sefer desteği ben istiyorum.

Bu sefer desteği ben istiyorum.

Evet melişler destek olamıyorum şimdi size ama sizden destek bekliyorum.. Bugün akşam Divan Otelde Yılbaşı balo Akşam yemeğimiz var! yuppyy :D Ama; bir de sorun var ben ne giycem.. sizce bir siyah takım ceket-pantolonlamı katılsam yoksa siyah bir elbise siyah ince çorap siyah topuklu ayakkabımı yada renkli bi elbise falan filanmı yardımcı olun 5 de yola çıkacağım .. yadii bekliyorum bişeler...
  5. Merhaba Melekler . Ben de geldim aranızaa =)

Merhaba Melekler . Ben de geldim aranızaa =)

Öncelikle merhaba Melekler .. İsmim Aslı . Hatay/İskenderun da yasıyorum . 17 yasındayım. Ewet size göre biraz kücügüm =) ama aranızda benim gibi olanlar da wardır eminim . Bu siteyi hemen hemen 1 yıldır takip ediyorum. Bagımlısıyım da diyebiliriz aslında =) Fakat üye olalı daha 1 ay olmadı . Mekandaki konulara bayılıyorum.. Henüz yeni üye oldugum icin kimseyi tanımıyorum . Umarım zamanla...

Sayfayı Paylaş