gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

size güzellik iksiri hakkında bir sır vereyimmi?

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Dillere destan güzelliğini, bal, kısrak sütü ve bitkisel esanslarla koruyan Kraliçe Kleopatra'nın iksirini önce Hollywood ünlüleri şimdi de bizim şöhretlerimiz kullanmaya başladı. İçeriğindeki birçok vitamin, mineral, antioksidan ve aminoasitlerle değerli bir besin maddesi olmasının yanında, her geçen gün yeni bir tedavi edici özelliği kanıtlanan bal, son zamanlarda doğal bakım ürünü olarak da güzellik merkezlerinde kullanılmaya başlandı. SİVİLCELERE İYİ GELİYOR Uzmanlara göre bal ve süt banyosunu haftada en az iki kez yapmak gerekiyor. Doğal olması nedeniyle ünlülerden rağbet gören bu yöntemin, özellikle kuru ciltlerin canlanmasına yardımcı olduğu belirtiliyor. Evde de hazırlaması kolay karışımı ister yüzünüze isterseniz sadece vücudunuza uygulamanız yeterli. Süt ve balı tende yarım saat beklettikten sonra ılık suyla yıkamak yeterli. Uzmanlar bu yöntemin sivilcelere de iyi geldiğini söylüyor. "Süt toksinleri attığı için yağ tabakasını önlüyor. Böylece sivilceler yok oluyor"
    EVDE DE YAPABiLiRSiNiZ
    Güzellik merkezlerinde 200 ile 400 YTL arasında değişen güzellik kürünü evde de yapmak mümkün. İşte size formülü:
    Plastik su şişesinde bir litre süt, bir fincan tuz ve yarım fincan balı çalkalayıp karıştırın.
    Bu köpükle vücudunuzu iyice ovun, sonra durulayın.
    Süt banyosu cildi derinlemesine temizler, epidermisin hassasiyetine zarar vermediği için cildi kurutmaz.
    Tuz ölü derinin atılmasına yardımcı olur. Bal ise canlandırıcı etkisiyle cilde ferahlık verir.

size güzellik iksiri hakkında bir sır vereyimmi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzellik iksiri besinler

güzellik iksiri besinler

Gündelik hayatımızda vazgeçemediğimiz tüm bu besinler aynı zamanda birer güzellik iksiri. Dudaklara biraz puding, alın bölgesine yumurtanın be*yazı ve saçlara domates… Gündelik hayatımızda vazgeçemedi*ğimiz tüm bu besinlerin aynı zamanda birer güzellik iksiri oldu*ğunu biliyor musunuz? Eğer güzelliğinize düşkünseniz ve bakı*mınıza önem veriyorsanız, o zaman tek yapmanız gereken buz*dolabını...
  2. Kleopatranın Güzellik Sırları Hakkında Bilinmeyenler

Kleopatranın Güzellik Sırları Hakkında Bilinmeyenler

mısırlı kadınların güzellik sırları kleopatra nın güzellik sırları kleopatra resimleri Gelmiş geçmiş en güzel kadın eski Mısır Tanrıçası Kleopatra dillere desta güzelliğini nasıl korumuş.... Melekler sizde bitkileri kullanarak Kleopatra güzelliğini cildinizde hissedebilirsiniz :tik: Bal, süt ve bitkisel esanslarla güzelliğine güzellik katan eski Mısır Kraliçesi Kleopatra, yüzlerce yıl...
  3. Burcunuzun 2010 güzellik iksiri

Burcunuzun 2010 güzellik iksiri

Burcunun 2010 güzellik iksirini ve sırrını öğren, güzelliğine güzellik kat! Koç Güzellik iksiriniz:Yeşilçay. Güzellik silahınız:Dalgalı saçlarınız. Güzellik sırrınız: Peeling. Boğa Güzellik iksiriniz: Süt. Güzellik silahınız: Bakışlarınız. Güzellik sırrınız:Yoğurt maske si. İkizler Güzellik iksiriniz: Kırmızı pancar suyu. Güzellik silahınız: Gamzeleriniz. Güzellik sırrınız: Nem maskesi....
  4. Dünya'nın İlk Güzellik İksiri

Dünya'nın İlk Güzellik İksiri

Kadın herzaman kadındır...Tarihin ilk çağlarından günümüze kadar bayanlar güzelleşmek için çeşitli formüller denemişler...Şimdi sizlere cildinizi sıkılaştıracak, sağlıklı parlaklık kazandıracak, siyah nokta ve ölü derileri temizleyecek, akne ve sivilceleri iyileştirecek dünyanın ilk güzellik iksirini sunuyorum kızlar... Ubtan; tarihsel verilere göre ilk olarak tırnağa cildinizi yenileyici...
  5. Hanımlar Doğal Güzellik Sırları istiyorum sizden

Hanımlar Doğal Güzellik Sırları istiyorum sizden

Doğal Güzellik Sırları Merhaba bayanlar bu sayfaya yazdım çünkü sizden artık güzelleşmek adına doğal güzellik sırları rica ediyorum kendi uyguladığınız yöntemler var ise bana da yazın lütfen. Esmer bir bayanım ve cildim de kuru,:S

Sayfayı Paylaş