gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Size hep aşık kalsın ister misiniz?

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bir erkeği aşık etme duası bir erkeği kendine aşık etme duası etmek için dua Sonunda onu kendinize körkütük aşık ettiniz. Mükemmel bir çift olduğunuzu düşünüyor, her yerde mutluluk pozları veriyor, bu aşkın yıllarca ilk günkü heyecanıyla sürmesini istiyorsunuz.
    İşte, hayatınızın erkeğinin sonsuza kadar size aşık kalmasını sağlayacak 4 neden...

Akıntıya bırakın
    Bir ilişkide ne kadar vıdı vıdıcı olursanız, kaybetmeye o kadar mahkum olursunuz. Çünkü erkekler olayların üzerine giden, pireyi deve yapan, söz düellosuna giren kadınlardan nefret eder. Onlar sığınacakları bir liman arar, dalgalı ve hırçın bir deniz değil. Her ilişkide bir takım sorunlar yaşanabilir. Önemli olan sorunların üstesinden yıkıcı değil yapıcı olarak gelmektir. Mantıklı tutumunuz, size olan aşkının daha da güçlenmesini sağlayacaktır.

Onu rahat bırakın
    Bir ilişkide biz kadınların en büyük hatası, karşımızdaki erkeğin benliğini ele geçirip, tüm kontrolü sağlamaya çalışmaktır. Biz istemediğimiz için zevklerinden, hobilerinden vazgeçsin isteriz. Arkadaşlarıyla buluşmasın, o karate filmini de görmeyiversin diye düşünürüz. Oysa erkekler, kişiliklerinden ödün vereceklerini düşündükleri bir ilişkiyi asla sürdürmezler. Bencilliklerinizin onu ve ilişkinizi yıpratmaması için, ona kendisi olabilme fırsatı vermelisiniz. Onun hayatına müdahale etmeye hiç hakkınız yok.

Siz de çaba gösterin
    Eğer, hayatınızın erkeğinin size aşık kalmasını istiyorsanız, bu aşkın alevini sürekli taze tutmanız gerekir. Üstelik bunu sadece ondan beklemek sizin ateşinizi alevler. Peki ya onunki ne olacak? Şimdi küçük ve şımarık bir kız olmayı bir kenara bırakın. Cebine aşk sözcükleri yazılı minik mesajlar bırakın, izlemeyi çok istediği bir filme bilet alın, onun için sürpriz bir doğum günü partisi organize edin. Böylece hem ilişkinizde ilk günkü heyecanı ikiniz de yaşayacak, hem de aşkınızın boyutu daha da büyüyecektir.

Muhabbet kadını
    Sevgilinizle en son ne zaman bir futbol maçına gidip tribünlerde birlikte avazınız çıktığı kadar bağırdınız? Ya da bir birahanede karşılıklı kafaları çekmenin keyfini yaşadınız? Erkeler kendilerini daima şaşırtan, bazen erkek arkadaşı, zaman zaman sırdaşı ve yatakta da onu doruğa çıkaracak bir kadına sonsuz kadar aşık olmak için yanıp tutuşur. Bir erkeği kendine aşık etmek hiç de zor değildir. Ama önemli olan onu aynı aşkla kendine bağlayabilmektir.

Size hep aşık kalsın ister misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Hep Böyle Kal

Yeşim Salkım - Hep Böyle Kal

Hep böyle kal Herkes bir şey aldı götürdü benden Kimi..... umutlarımı Kimi..... inançlarımı Kimi..... en güzel duygularımı Herkes bir şey aldı götürdü benden Kimi..... bugünlerimi Kimi..... yarınlarımı Kimi..... en güzel anılarımı Sen başkalarına benzeme sakın Hep böyle kal, hep cana yakın Sen başkalarına benzeme sakın Hep böyle kal, hep böyle kal Hep bana yakın
  2. 70 bin meleğin size dua etmesini ister misiniz?

70 bin meleğin size dua etmesini ister misiniz?

70 BİN MELEĞİN SİZE DUA ETMESİNİ İSTER MİSİNİZ? Malik bin Yesar’dan rivayet edildiğine göre Resulullah(sav) şöyle buyurdu: “Her kim sabahladığında üç kere: “Eûzu billahis semiyyil aliymi mineşşeytanirracim (Kovulmuş şeytanın şerrinden hakkıyla işiten ve her şeyi bilen ALLAH’a sığınırım).” Dedikten sonra Haşr suresinin sonundan üç ayet okursa, ALLAHü Teâlâ o kişiye akşama kadar duâ etmek...
  3. lütfen cvvp bekliyorum hepinizden Hamile Kalmış Olabilir miyim ?

lütfen cvvp bekliyorum hepinizden Hamile Kalmış Olabilir miyim ?

:hamile:eşimle 20 gündür korunmuyoruz ve hamilemiyim die 2 defa kan testi yaptım negatif çıktı.sonra 2 idrar yaptım negatif çıktı adetimde 20 gün geçikti karnımda şişlik,yemek yemem çogaldı gögüs uçlarım agrıyo ve kasıklarımda arada agrılar oluyo ...ya ümitlenmek istemiyorum ama ne bilim tstlerden sonra yine korunmadan ilişkiye girdik...bu arada birşey daha yumurtalıklarda iltihap oldugu zaman...
  4. Siz de Süslü Ayakkabı Giymek İster misiniz ?

Siz de Süslü Ayakkabı Giymek İster misiniz ?

süslü ayakkabı spor ayakkabı süsleme Eğer el sanatlarına eliniz yatkınsa ve biraz da zevkliyseniz birbirinden güzel tasarımlar oluşturabilirsiniz melekler :) Bu yazımızda da sıradan keten bir ayakkabının nasıl şıkır şıkır süslü bir ayakkabı haline geldiğini göreceksiniz. Kullanacağınız malzeme de her yerde bulunabilecek cinsten. Biraz sim, yapıştırıcı ve istediğiniz büyüklükte pırıltılı...
  5. Msn De Birinin Sizi Sildiğini Nasıl Anlarsınız öğrenmek ister misiniz?

Msn De Birinin Sizi Sildiğini Nasıl Anlarsınız öğrenmek ister misiniz?

Msn De Birinin Sizi Sildiğini Anlama Msn De Birinin Sizi Sildiği Nasıl Anlaşılır Daha önce sizlere http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/217881-msn-de-cevrim-disi-gorunenleri-anlayabilme-nasil-yapiliyor.html diye bilgiler aktarmıştık. Şimdi msn de beni silmiş mi silmemiş mi diyen tüm arkadaşlarımız için, msn de birinin sizi sildiğini nasıl anlarsınız diye bilgiler paylaşıyoruz...

Sayfayı Paylaş