gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

size oturmaya gelecektik de

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

teyzecim bugun evdeyseniz annemler size oturmaya gelecek -niye kendi evinizde oturamıyormusunuz ? -yok değişiklik olsun dediler özlemişler sizi
    -annene söyle az birazda kıçının üstünde otursun

-Şehribar hanım bir fincan tuz verirmisin bende kalmamış da
    -ayy bende de yok valla bende melahattan aldım dı geçen
    -niye ayol tuz almıyonuzmu siz eve niye melehattan istiyorsun ki
    -valla kolay geliyo böylesi yoksa bakkal dibimde yani.. ama biraz yüssüzlük var bende ondandır
    - ....

-aa kapı kapıya bakıyoruz ama hiç görünmüyorsunuz valla
    -niye ara da bir görünmek gibi bir gereklilik bi var bu apartmanda?
    - yok yani bi kahve falan içelim beraber diyecektim
    -ben kahve içmem, dedikodu hiç yapmam
    -ne biliyim iki sohbet ederdik
    -hay komşuluk ilişkilerine ... soda varmı soda?
    -var var
    -iyi aç sodayı bekle geliyorum a.g.

- aaa sevim hanım perdeler yeni mi
    - evt canım yeni
    - ne tesadüf
    - neymiş o tesadüf
    - benim 5 sene önceki ki perdelerim aynısı
    - a.g. skt.. git evimden yalancı ırıspı....

alinti

size oturmaya gelecektik de konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'Size Rusya'dan da yatırımcı gelecek'

'Size Rusya'dan da yatırımcı gelecek'

Dünyada yaşanan mali dalgalanmaların uluslararası yatırımcıların Türkiye'ye olan ilgisini azaltmadığını belirten Koç grubunun Yapı Kredi'deki ortağı İtalyan UniCredit'in Piyasa ve Yatırım Bankacılığı Başkanı Edoardo Spezzotti, krizin Türkiye'ye etkisinin fonlama maliyetlerinin artışında görüldüğünü söyledi. "Yatırımcıların ilgi seviyelerinde kesinlikle bir değişiklik yok. Ama risk...
  2. size  sıkıntılıysanız İyi Gelecek Bir Yazı

size sıkıntılıysanız İyi Gelecek Bir Yazı

1. Dünyada en az 2 kişi sizi uğrunuzda ölecek kadar seviyordur... 2. Dünyada en az 15 kişi uğrunuzda ölmese de sizi seviyordur... 3. Biri sizin gibi olamadığı için size çok imreniyordur... 4. Sizin bir gülümsemeniz, size bakan birçok yüzü aydınlatıyor... 5. Her gece birisi mutlaka uykuya dalmadan önce aklından sizi geçiriyordur... 6. Birisi için dünyalara bedelsinizdir... 7. Siz olmadan...
  3. GeleceĞİm De....

GeleceĞİm De....

Bir çocuğu kandırmak kadar kolayı yoktur. Bir gün aya gideceğinizden bahsedersiniz, ertesi gün bir aksilik çıkar. Olsun; Daha güzel bir düş unutturur eskisini. Peki ya sevgili? O da inanır mı? baktabul.com Bana senli şiirler oku, bana senli hikayeler anlat, bana senli destanlar yaz. Öyle bir yaşa ki benimle, efsane olsun adı yaşadığımızın ya da yaşayamadığımızın. Bir trene...
  4. 2012 de sizin olsun :)

2012 de sizin olsun :)

2012 de aşadaki resimde gördüğünüz ilk 3 kelime sizin olsun umarım yeni sene size hepinize tüm dünyaya ve insanlığa şans ve uğur getirir herkesin kafasında kurduğu hayali gerçekleşir hayal olmaktan çıkar hayatının gerçeği olur nice senelere melekelrim:kiss: hadi bakalım kim ne görecek ilk 3 de :)
  5. kokulu bumlar size terapi gibi gelecek meleklerim

kokulu bumlar size terapi gibi gelecek meleklerim

Kokulu mumlar ile aroma terapi Kokulu mum modelleri Günün yorgunluğunu ve stresini unutmanız için özel olarak hazırlanan kokulu mumlar ile evinizin enerjisini değiştirebilir, huzurlu bir ortam yaratarak vücudunuzu ve ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. aşk kokulu mumlar ile eşinizle romantik bir akşam geçirmek sizin elinizde meleklerim.

Sayfayı Paylaş