gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Size özel takı setleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

altın set modelleri altın setler setleri atasay takı setleri atasay takı seti Gelinlerin en önemli parçası takı setleridir heralde olmazsa olmaz olan bu parçalardan size seçtiğim setler kızlar.

Size özel takı setleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. takı setleri!

takı setleri!

sette takı altın takı seti seti taki setleri setleri
  2. altın takı setleri

altın takı setleri

su yolu set altın takı setleri su yolu takı seti altın set seti fiyatları Altın Takı Setleri
  3. Gelinlere özel takı setleri

Gelinlere özel takı setleri

22 ayar takı setleri 22 ayar takı seti taki setleri seti fiyatları set takılar Önceleri genelde gelin olacaklar ya resim çekilirken sdütyoda o anlık takılarını takar ve takı takma merasimine kadar yine çıkarır verirdi büyüklerine sebebi özellikle resimde görünsün şık dursun diye Ama günümüzdeki gelin adayları daha çok sadelikten yana diye düşünüyorum 22 ayar altın bile takmaktan kaçınan...
  4. İkili Takı Setleri

İkili Takı Setleri

esmer bujiteri, ikili takımlar, resimleri, küpe ve kolye, setleri, takı ve tasarımları buradan bulabilirsiniz İkili takımları sizler için paylaşıyorum. İnanın bana harika modeller var.
  5. Klas Silver Takı Setleri

Klas Silver Takı Setleri

2012 sezon, klas silver, bujuteri, bayan takı, modelleri, kolye takımlarını buradan bulabilirsiniz Hanımlar bu takı setlerine bayılacaksınız. Bence harika görünüyorlar..

Sayfayı Paylaş