gebe
  1. setronh

setronh Forum Okuru

size soru soracam

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında setronh tarafından paylaşıldı.

yatak odaları nasıl yapılır....neden bukadar yüksak fiyatları var?:(

size soru soracam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar size bir soru....

kızlar size bir soru....

konuyu belki yanlış yere açtım ama anketler diye ayrı bir bölüm göremediğim için buraya açıyorum.... evlenmeyi düşündüğünüz kişi size hasta olduğunuz bir anda el kaldırırsa ne yaparsınız bu soruyla ilgili cevaplarınızı çok merak ediyorum... bekliyorum....
  2. Buyurun size bir soru

Buyurun size bir soru

Hadi bakalim kizlar biz bayanlar pratik zekali oldugumuzu biliyoruz bu sorunun üstesinden de kolaylikla gelirsiniz eminim. Bakalim ilk haqnginiz dogru cevabi verecek. 500 YTL'len VAR 100 ADET HAYVAN ALACAKSIN İNEK : 50 YTL KOYUN :10 YTL TAVUK :1 YTL ALDIGIN HAYVAN SAYISI 100 ADET OLCAK HARCADIGIN PARA 500 YTL OLCAK HANGİ HAYVANDAN KAC TANE ALACAGINI SEN BELİRLE AMA HER 3 CESİT...
  3. Windows 2011 size sorsa...

Windows 2011 size sorsa...

Windowsun yeni sürümü size bunu sorsa, asagidaki hangi siklari tercih edersiniz ??? Ben " Hayata yeniden baglan" secerdim....
  4. Size bir soru :)

Size bir soru :)

Şimdi size bir soru sorcam bakalım ilk kim bilcek :minik: Mezar başında ağlayan bir kız var.Mezarda yatan kadının annesi mezar başında aglayan kızın annesinin kaynanasıdır.O halde mezarda yatan kadın mezar başındaki ağlayan kızın nesidir ??? Not: Bizim mahalledeki afacan bir çoçuk sordu bunu bana Eger bu oyundan sonra devam etmek isterseniz üsteki üye altaki üyeye soru...
  5. Sizce bir sorun çıkarmı ??????

Sizce bir sorun çıkarmı ??????

Arkadaşlar selem herkese ; Ben adetim geçti diye doktora gittim hamileymişim bta hcg 70 çıktı dıs gebelık tehlıkesı olabılır değerin düşük 2 gün sonra gel yıne bakalım dedı bu sefer 228 çıktı cuma günü tekrar gidicem 1000 çıkması lazımmıs .Sizce gidişat nasıl ??çok korkuyorum çok ümitlendim:grev:

Sayfayı Paylaş