gebe
?

Size uğur getiren bir nesne bir eşya var mı?

1. Kolye

100,0%
  2. Takılar

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Ayakkabı - Çanta

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Anahtarlık

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Küçük Oyuncaklar

oy sayısı 0
    0,0%
  6. Büyüklerden Kalan Bir Eşya

oy sayısı 0
    0,0%
  7. Diğer (belirtiniz)

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Size Uğur Getiren Nesneler Var mı?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

şans getiren şeyler uğur getiren nesneler uğur şeyler şans eşyalar nesneler Sevgili Melekler,
    Size şans getirdiğine inandığınız, uğurlu olduğunu düşündüğünüz bir eşya ya da nesne var mı?

2. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: Size Uğur Getiren Nesneler Var mı?
    bana uğur getiren bişey yok olsada ben farketmiyorumdur heralde bilmiyorum.... ama meseal babannemden değerli bir taş kalsa kolye yada yüzük uğur taşım olurdu:D:DD: severim öel şeyleri...

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  4. bilinmez olduM

bilinmez olduM Forum Okuru

Bana uğur getiren bir şey yok ama eminim insanların uğur böceği,at nalı,yonca,nazar boncuğu gibi başka uğur kaynakları da wardır bu hayatta bana uğur getiren tek şey sınawa girerken okunmuş kalem bulundurmak..*

5. bltmltm

bltmltm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ben başlı başına kendime uğur getiriyorum:) Ama hayatmdaki özel insanın bana verdiği bilekliği hiç çıkartmıyorm..

Size Uğur Getiren Nesneler Var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sizin Telepati Yeteneğiniz Var Mı?

Sizin Telepati Yeteneğiniz Var Mı?

telepati ile aşık etme düşünce gücüyle aşık etmek düşünce gücü ile etme gücüyle aşk gücü aşk Mırıldandığınız şarkı radyoda çalınmaya başlarsa, aklınıza gelen kişiyle yolda karşılaşırsanız veya canınızın çektiği meyveyi arkadaşınız getiriyorsa siz bir telepatsınız demektir. - Telepati, kişiler arasında bir fikir ya...
  2. Sizin de ruhsal güçleriniz var mı?

Sizin de ruhsal güçleriniz var mı?

altıncı his testi hislerin kuvvetli olması hisleri kuvvetli insanlar hisleri olmak özel güçlerim var Bi­lim­sel a­raş­tır­ma­lar bir çok du­yu dı­şı al­gı­la­ma ye­te­neği­nin var­lı­ğı­nı sap­ta­dı, pe­ki siz ni­ye ha­la on­lar hak­kın­da bir şey duy­ma­dı­nız? Du­yu dı­şı...
  3. size uyan var mı?

size uyan var mı?

1_Daha birinci telefon zili çaldığında telefonun başına dikilen ama açmak için ikinci kez çalmasını bekleyen 2_Televizyonda film seyrederken filmin oyuncularıyla muhatap olan (Dur oraya gitme, öldürecekler seni) 3_Cebinden çıkardığı paraların içinde en eskisini özenle arayip bulduktan sonra para üstü veren 4_Gece aşırı nem ve sıcak olmasına rağmen, üzerine örtmese de yanına yorgan alıp...
  4. Mesut Yar Düğün Fotoğrafları var mı sizde

Mesut Yar Düğün Fotoğrafları var mı sizde

Kızlar Mesut Yar evlenmiş diyorlar ben onu evli sanıyordum da bir şaşırdım ki sormayın peki kimle evlendi Mesut Yar merak ettim acaba sitenizde Mesut Yar Düğün Fotoğrafları var mı bakak da görek eşi güzelmi:)
  5. pi'nin yaşamı kitabının özeti var mıdır sizde ?

pi'nin yaşamı kitabının özeti var mıdır sizde ?

Şu sıralar sinemalarda oynayan Pi'nin Yaşamı filminin kitabı varmış sanırım.Kitabın özeti varsa ya da bulursanız paylaşırmısınız lütfen..

Sayfayı Paylaş