size uyan var mı?

kaprisli

Yeni Üye
Üye
size uyan var mı?

1_Daha birinci telefon zili çaldığında telefonun başına dikilen ama açmak için ikinci kez çalmasını bekleyen

2_Televizyonda film seyrederken filmin oyuncularıyla muhatap olan (Dur oraya gitme, öldürecekler seni)

3_Cebinden çıkardığı paraların içinde en eskisini özenle arayip bulduktan sonra para üstü veren

4_Gece aşırı nem ve sıcak olmasına rağmen, üzerine örtmese de yanına yorgan alıp yatan

5_Dişlerini gazoz açacağı,fındık ve ceviz kıracağı olarak kullanan

6_Bir turiste adres tarif ederken bağıra bağıra Türkçe konuşan

7_Beton döktükten sonra bir sanat eserini bitirmişcesine beton kurumadan tarih ve imza atan

8_Denizde suyun altında nefessiz ne kadar kalabiliyorum diye deneme yapıp boğulma tehlikesi geçiren

9_Denize yüzmeye gidip de yüzdüğü yere işeyen birini göremeseniz bile pişkin pişkin Suyu ısıtıyorum oğlum fena mı? veya Kocaman deniz ne olacak ki diyen

10_Konuşma yeteneği olan hayvanlara ilk olarak küfür etmesini ögreten

11_Tek abdestle beş vakit namaz kılmak için iki büklüm kıvranan

12_Elektronik hesap makinesini, uzaktan kumandasını naylona sarmış, üzerine de ambalaj lastiği geçiren

13_Müşterisinden aldığı parayı önce iki ucundan tutup iki defa gerginleştiren daha sonra da güneşe doğru tutup bakarak sahte olup olmadığını anlayan

14_Tüp kaçırıyor mu, kaçırmıyor mu diye kibrit yakıp kontrol eden

alıntı

13 tam benlik hergün yapıyorum 14 de tehlikeli ama deniyorum bommmmm patladı suş sende seni şikayet etcem melekler mahkemesine

4_Gece aşırı nem ve sıcak olmasına rağmen, üzerine örtmese de yanına yorgan alıp yatan

Ben bennn:D:Dyorgansız yatmam abi:Seker:

3_Cebinden çıkardığı paraların içinde en eskisini özenle arayip bulduktan sonra para üstü veren

eski paraya tahammül edemiyorum napim :)

Benzer Diğer Konularımız !

Geri