gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Size Uygun Kaş Modelini Nasıl Belirleyeceksiniz?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kaş şekli, kaş şekli nasıl belirlenir, en güzel kaş şekli
    Sevgili melekler, yüze anlam katan kaşlarınız acaba yüz şeklinize uygun mu? Size vereceğimiz tüyolarla bakışlarınıza anlam katabilir, güzelliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Bunun için işte uygun kaş şekli bulma konusunda adım adım öneriler....

kaşlar,.jpg

Büyük gözleriniz varsa...

Size uygun kaş modeli: Kalın kaşlar

Kaş renginize uygun bir kaş kalemi ile kaşlarınızın etrafını bir çizgi ile belirleyin. Daha sonra çizdiğiniz çizginin ve kaşlarınızın boş kısımlarını kalem yardımıyla doldurun. Son olarak kaşlarınızı tarayın.

Küçük gözleriniz varsa...

Size uygun kaş modeli: Hafif kavisli

Kaşınızın uç kısmını gözünüzün dış kenarına doğru hafifçe uzatın. Eğer o kısımlarda fazla kaşınız varsa alın ve hafif kavis verin.

Oval gözleriniz varsa...

Size uygun kaş modeli: Keskin kavisli

Yüzünüze en uygun kavisli kaş modelini bulabilmek için bir kalemi burnunuzun kenarından göz merkezine doğru tutun. Böylece yüzünüze en uygun kaş kavisinin açısını yakalamış olacaksınız.

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Gözlerim iri kaslarimda zaten kalin. Inceltince de öyle bi siritiyo ki :D:D

Size Uygun Kaş Modelini Nasıl Belirleyeceksiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Size uygun parfümü nasıl seçmelisiniz?

Size uygun parfümü nasıl seçmelisiniz?

size uygun parfüm, seçimi, seçerken, kullanırken, dikkat edilmesi gereken bilgiler burada arkadaşlar Bir başkasında gördüğünüz ve beğendiğiniz parfümün sizde de o kadar hoş kokacağını mı düşünüyor sunuz? Yanılıyorsunuz... Neden mi; çünkü her insanın tenine her parfüm uygun olmaz da ondan:) Sevgili Melek'ler, bu makalemizde size uygun parfüm seçerken, dikkat etmeniz gerekenleri ele...
  2. Size Uygun Ruj Rengini Nasıl Seçeceksiniz ? Ruj Renginiz Nasıl Olmalı ?

Size Uygun Ruj Rengini Nasıl Seçeceksiniz ? Ruj Renginiz Nasıl Olmalı ?

ruj rengi ruj rengi seçimi Sevgili melekler, bazen bir bakarsınız şık mı şık zarif kıyafetli bir bayan fakat o ne ? Dudağına öyle çirkin bir ruj sürmüş ki herşey bir anda bozuluverir, ne şıklık ne zariflik. Şıklık için elbette ki her detay çok önemli ancak makyaj bunların başında geliyor herhalde. Herkes makyaj yapmayı bilemez daha doğrusu kendine uyan makyajı bilemez. Ruj rengi de öyledir....
  3. yaşa uygun kaş şekli nasıl seçilir

yaşa uygun kaş şekli nasıl seçilir

Kızlar kaşlarıma şimdiye kadar hiç ellemedim ama artık almanın zamanı geldi bence. Liseyi bitiriyorum bu sene ve sizlere sormak istiyorum. Benim yaşıma göre kaş nasıl olmalı, nasıl alınmalı? Daha doğrusu yaşa göre kaş nasıl olmalı ?
  4. Size Yakışan Kaş Yapısını Nasıl Bulacaksınız?

Size Yakışan Kaş Yapısını Nasıl Bulacaksınız?

Bu sayfa; Size Yakışan Kaş Yapısını Nasıl Bulacaksınız konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, mutlaka hepiniz görmüşsünüzdür. Bazı kadınlar vardır kaşları tam yüzlerine oturmuştur, yüzlerinde gayet doğal görünürken, kimisi de ya incecik ya da kapkalın, biçimsiz, yüz şekline uymayacak biçimde şekillendirilmiştir. Oysa kaşımıza vereceğimiz formun bize yakışıp yakışmayacağını...
  5. Size Uygun Rimel Nasıl Olmalı?

Size Uygun Rimel Nasıl Olmalı?

rimel nasıl seçilir, rimel seçimi, rimel seçiminin püf noktaları Sevgili melekler, hayal ettiğinizi, dolgun, kıvrık ve hacimli kirpikler için elbetteki rimellerden faydalanacaksınız. Ancak aldığınız rimel bir türlü beklentinizi karşılamıyorsa, belki de rimel seçiminiz yanlış. Bakın size uygun rimeli nasıl seçeceksiniz? Rimel seçiminde en önemli nokta fırça seçimidir. Kirpiklerinize en...

Sayfayı Paylaş