gebe
  1. daisy66

daisy66 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

size ve çocucuğunuza herşey 5-10 tl ye ve yepyeni kaçırmayın..

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında daisy66 tarafından paylaşıldı.

kızlar hamile olduğum için bazı kıyafetlerii artık giyemeyceğime karar verdim,kıyafetlerim 36-38 beden için uygundur ve çoğu hiç giyilmemiştir,hepsi yepyeni,bende dolapta durana kadar beğenen arkadaşlara uygun fiyata bırakmaya karar verdim,daha önce alan arkadaşlar çok memnun kaldılar,çünkü çok titizim eşya konusunda,bakın bakalım beğenecekmisiniz. çok hoş kazak sadece 7 tl ve yepyeni

bu da çok şirin kazaktır sadece 7 tl

bu etekte 36 bedenler için çok şık ve sadece 8 tl

2. daisy66

daisy66 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saten gömlerk sadece 7 tl tertemiz ve yeni [​IMG]

bu da bebişiniz için kışlık takım sadece13 tl

3. daisy66

daisy66 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
size ve çocucuğunuza herşey 5-10 tl ye ve yepyeni kaçırmayın.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 5 tl ye hamile kıyafetleri

5 tl ye hamile kıyafetleri

hamile kıayfetleri etekler elb pant hepsi 5 tlçok fazla kullanılmamıştır temiz dir yırtığı defosu yokmalResim Adı Arama KeyiDosya http://www.miskokulum.com/resim/hamile_elb.jpg Yüklediğiniz Resim um bu ür kıyafetler fazla giyilmiyor
  2. 5 tl ye boncuklu patik alır mısınız?

5 tl ye boncuklu patik alır mısınız?

floş ipten patik modelleri siyah olan floş ipiyle lila olan patiklik iple örülüyor ve sadece 5 tl ye varmı isteyen istediğniz renkte yapılır:)
  3. bunlarda 3 tl ve 2 tl

bunlarda 3 tl ve 2 tl

2 tanesi 3 tl cik sıfır kullanılmadı
  4. Yeni anneler ve bebekleri hakkında herşey...

Yeni anneler ve bebekleri hakkında herşey...

yeni anneler yeni anneler ve bebekleri ve bebekleri hakkında bebekler hakkında herşey Merhaba,uzun ve güzel bir hamilelik döneminin ardından yavru kuşumu kollarıma aldım nihayet.Aldığım andan itibaren eşimden sonra aşık olduğum bir varlık daha olduğunu anladım.Ama ne aşk!!!İnanılmaz güzel,eşisiz bir duygu...Yavru kuşum hayatımıza girdiği andan itibaren endişeler, tedirginliker,evhamlar...
  5. Love My Body % 5'ye Varan İndirimleri Kaçırmayın!

Love My Body % 5'ye Varan İndirimleri Kaçırmayın!

love my body indirim love my body kampanya Sevgili melekler, 38 beden üstü bayanların tercih ettiği harika koleksiyonlara imzasını atan Trendyol'un Love My Body markası indirime girdi. Eğer alışveriş yapmanız gerekiyorsa mutlaka Love My Body koleksiyonunu gözden geçirin ve % 50'ye varan indirim fırsatından faydalanın!..

Sayfayı Paylaş