gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Sizi aldatan kocanızı geri kazanmak için çabalar mısınız?

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

aldatan kocaya mektup aldatan kocaya dua
    Öyle bir geçer zaman ki dizisinde Cemile, kendisini bir yıldır aldatan ve Caroline'le arasında seçim yapmaya zorlanan kocasını geri kazanmaya çalışıyor. Siz olsanız ne yapardınız?

şahsen ben olsam öyle boşanmaymış bırakıp gitmekmiş vs yapmazdım ona mükafat olurdu çünkü. şu andan aklıma gelmiyo ama cezası ağır olurdu...:)

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

3. Seida

Seida Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir defa aldatan gene aldatir ,giden gitmistir Allah cc böyle bir seyle imtehan etmesin ama
    bedelini agir ödetirim ,bu nedenle esime her zaman söylerim sakin sana karsi olan sevgimi
    kine nefrete intikama dönüstürme ben ben olmaktan cikarim ,sakin benimle kapidan
    cikacak kadar tartisma ve kirma o kapidan ciktigim an geri dönüüm olmaz pismanda olsam
    askimdan ölsemde bitmistir ...

Bir kiz babasinin evinden ya gelinligi ile cikmali yada kefeni ile ,bir kadin kocasinin evinden
    mümkün mertebe kefeni ile cikmali ,mecbur kalipta cikarsa bir daha o kapiya dönmemeli
    bunun icinde devamli itidal davranip 10 defa düsünüp bir defa is yapmali

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    Allahh kimsenin başına vermesin böle durumları ama etrafımızda çok görüyor ve duyuyoruz. büyük konuşmak istemem ama ben öle bir durumla karşılaşmış olsaydımm bende daha fazla uzatmaz anında boşanırdım. yenilir yutulur bişey değil asla kabullenemezdimm kabullenmemde ne kapısına giderim nede yüzüne bakarımm o an o kişi benim için ölmüştür.allah kimseyi böle durumlarla karşılaştırmasın.

5. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Geri kazanmak için falan uğraşmam ona karşı olan bütün hislerim nefrete dönüşür boşanırım bi dahada yüzünü görmek istemem tabi boşanmadan öncede bedelini ağır ödetirim

6. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Boşarım tabikide gitsin o kadına ne yapayım yani :D

7. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    boşarım hemde onu evden atarım gitsin onun yanına hiç bir şeyde yapmam bunu bir kere yapan her zaman yapar

8. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    önce bir tokat atarım sonra tekmeyi basar dönüp arkamı giderim....

9. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Hiç uğraşmam.Sonuçta ben kaybetmem o kaybeder ben niye uğraşayım geri kazanmak için :)

10. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    cemilenin yaptini yapmazdim beni istemegen bi adami gereki kazanmak zordur....

Sizi aldatan kocanızı geri kazanmak için çabalar mısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. onu kazanmak için dürüs olmak

onu kazanmak için dürüs olmak

1- DÜRÜST OLUN Listeye doğruluk ve dürüstlükle başlayalım... Diğer 7 ipucunu okurken bu kuralı hep aklınızda tutun. Yalan sizi hiçbir yere götürmez. Hiç kimse size yüzde 100 güvenilir olun ya da konu ile ilgisi olmayan detayları açığa vurun demiyor ama yalan söylemek ya da doğruları çarpıtmak bütün ilişkiler için kötü bir işarettir. 2- FİKİRLERİNİ YORUMLAYIN Erkekler genellikle, kadınların...
  2. Sizde aşkınız için böyle bişey yapar mısınız?

Sizde aşkınız için böyle bişey yapar mısınız?

sizin hiç böylesine sevdiğiniz yada seveniniz oldumu ÖNCE YAZIYI OKU LÜTFEN !! Shangai üniversitesindeki bir öğrenci sevgilisine akıl sır ermez aşkını anlatmak istedi... Ve ne yaptı ?? Üniversite kampüsündeki odalarda kalan her kız öğrenciye çukOlatalar vererek akşam saat 08:00 de baZılarının ışıklarını açmalarını bazılarınında kapatmalarını istedi. Gerisini resimden izleyin... Gerçekten...
  3. Aldatan kişi mutlaka yakalanır mı?

Aldatan kişi mutlaka yakalanır mı?

aldatan kadın nasıl yakalanır Bence her erkek yakalanır biyerde muhakkak açık verir.Bu karşı tarafa öyle zor gelirki bide evli olanlara.Bazı evli bayanlarımız susar bazen bide çocukları varsa yuvalarına zarar gelsin istemezler.Yinede allah kimsenin başına getirmesin. Erkek mutlaka yakalanır. Çünkü kadın, bir gün aldatılma ihtimalini her zaman düşünür. Hatta daha ilişkinin...
  4. Kocasından boşanan kadın mehri geri vermeli mi

Kocasından boşanan kadın mehri geri vermeli mi

Kocamdan boşandım. Bu evlilikte verilen mehir vardı acaba melekler onu geri vermek zorunda mıyım ?
  5. geri döner mi sizce

geri döner mi sizce

3 hafta önce ayrıldı benden ...maddi sıkıntıları ve işle ilgili problemleri vardı.benle evlenmek istiyodu ama bu sorunlar yüzünden yapamayacagını söyledi.bi kere yanına gittim daha sonra gelme daha kötü oluyoruz dedi arkadasım dün yanna ugramış beni özlediğini falan söylemiş ancak başka caresi olmadıgını falan anlatmış ben onu cok özlüyorum bu sorun ikimizin sorunu diye onunla birlikte hareket...

Sayfayı Paylaş