Sizi aldatan kocanızı geri kazanmak için çabalar mısınız?

zuzumm_

Daimi Üye
Üye
Sizi aldatan kocanızı geri kazanmak için çabalar mısınız?
aldatan kocaya mektup aldatan kocaya dua
Öyle bir geçer zaman ki dizisinde Cemile, kendisini bir yıldır aldatan ve Caroline'le arasında seçim yapmaya zorlanan kocasını geri kazanmaya çalışıyor. Siz olsanız ne yapardınız?

şahsen ben olsam öyle boşanmaymış bırakıp gitmekmiş vs yapmazdım ona mükafat olurdu çünkü. şu andan aklıma gelmiyo ama cezası ağır olurdu...:)

Bir defa aldatan gene aldatir ,giden gitmistir Allah cc böyle bir seyle imtehan etmesin ama
bedelini agir ödetirim ,bu nedenle esime her zaman söylerim sakin sana karsi olan sevgimi
kine nefrete intikama dönüstürme ben ben olmaktan cikarim ,sakin benimle kapidan
cikacak kadar tartisma ve kirma o kapidan ciktigim an geri dönüüm olmaz pismanda olsam
askimdan ölsemde bitmistir ...

Bir kiz babasinin evinden ya gelinligi ile cikmali yada kefeni ile ,bir kadin kocasinin evinden
mümkün mertebe kefeni ile cikmali ,mecbur kalipta cikarsa bir daha o kapiya dönmemeli
bunun icinde devamli itidal davranip 10 defa düsünüp bir defa is yapmali

Allahh kimsenin başına vermesin böle durumları ama etrafımızda çok görüyor ve duyuyoruz. büyük konuşmak istemem ama ben öle bir durumla karşılaşmış olsaydımm bende daha fazla uzatmaz anında boşanırdım. yenilir yutulur bişey değil asla kabullenemezdimm kabullenmemde ne kapısına giderim nede yüzüne bakarımm o an o kişi benim için ölmüştür.allah kimseyi böle durumlarla karşılaştırmasın.

Geri kazanmak için falan uğraşmam ona karşı olan bütün hislerim nefrete dönüşür boşanırım bi dahada yüzünü görmek istemem tabi boşanmadan öncede bedelini ağır ödetirim

boşarım hemde onu evden atarım gitsin onun yanına hiç bir şeyde yapmam bunu bir kere yapan her zaman yapar

Geri