gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sizi Birkaç Beden Küçük Gösterecek Tüyolar!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

zayıf gösterecek kıyafetler, zayıf gösteren tüyolar, zayıf görünmek için

Sevgili melekler, çok fazla şişman değilsiniz ama genelde olduğu gibi birkaç kilo fazlanız da sizi rahatsız ediyor ve kıyafetlerinizin üzerinizde çok daha iyi görünmesini istiyorsanız, ufak tefek hileler sizi kurtarabilir. Doğru parçalar ve uygun kombinlerle olduğunuzdan çok daha zayıf görünebilirsiniz. Nasıl mı?

vücut.png

Orantı

Bol ve yuvarlak kesimler sizi de hantal ve kilolu gösterir. Bu yüzden siz de dnegeyi sağlamak için bol bir etekle dar bir tişört, uzun ve uçuş uçuş bir tunikle daracık bir bir jean ya da mini etekle daha uzun bir bluz tercih edip orantıyı yakalamaya bakın.

Doğru ceket seçimi

Kalçalarına kadar uzanan ceketler ve üzerinizde bol duran modeller sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterir. Bel kısmı oturan bir ceket her zaman belinizi ince gösterecektir.

Biçimli etekler

Kalem etekler iyi hoş da herkesi daha hantal göstermeye meyilli. Bele oturduktan sonra hafif bollaşan şekilli bir etek her zaman daha iyidir.

Jeanlarınızı topuklularla giyin

Dergilerde, gazetelerde neden birçok ünlünün jeanlerinin altına topuklu ayakkabı giydiğini merak ediyorsunuzdur. Çünkü bu son derece doğru bir tercih. Böyle bir kombinasyon özellikle dar kesim bir jeanle yapılırsa her kadını olduğundan daha ince, uzun ve şık gösterecektir.

Doğru kemer seçimi

Daha geniş kemerleri tercih etmeniz sizi daha da küçük gösterir. Ve belinize tam oturan bir kemeri seçmenizde fayda var.

Kendinize böyle bir elbise seçin

Biçimli beli, düzgün dikişleri ve göğüs kısmı pensli bir elbise herkese yakışacaktır.

Kırmızıdan vazgeçmeyin

Gücün ve özgüvenin simgesi olarak görülen kırmızı iddialı bir renk olmasının yanında koyu tonları tercih edildiğinde gizleyici özelliği vardır. Bu yüzden siyahla kendinizi kısıtlamayın kırmızı da bir alternatif.

Sizi Birkaç Beden Küçük Gösterecek Tüyolar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Heroes//yeni sezon üzerine birkaç tüyo...

Heroes//yeni sezon üzerine birkaç tüyo...

“Sıradışı yeteneklere sahip sıradan insanlar”dan oluşan kahramanlarımız geçen sezon bir yandan New York’u yerle bir edecek bir patlamayı önlemeye, bir yandan da özel güçlere sahip kişileri avlayan Sylar’ı durdurmaya çalışmıştı. Sezon finali birçok soruyu cevaplamakla birlikte, kafalarda özellikle karakterlerin geleceğine dair birçok yeni soru işareti yaratmıştı. Heroes yaratıcısı Tim Kring,...
  2. Annelerimize birkaç küçük öneri   :

Annelerimize birkaç küçük öneri :

BİRKAÇ KÜÇÜK ÖNERİ Anne sütü almayan bebeklerde ek besinlere 4. aydan erken başlanması durumunda besinlere tahammülsüzlük, ishal, alerji ve uzun vadede ise demir eksikliği ve kansızlık ortaya çıkabilir. Ek besinlere başlandıktan sonra anne sütü kesilmemelidir. Çünkü anne sütündeki bazı maddeler sindirime yardımcı olmaktadır. Çiğneme, bebekler için zor bir harekettir. Dolayısıyla...
  3. Mrb az önce katıldım bende. Ve sanırım sizden Küçüğüm :))

Mrb az önce katıldım bende. Ve sanırım sizden Küçüğüm :))

Ben Bursadan katılıyorum. 16 yaşındaym.. güzellik hakkında burdaki şeyler ilgimi çekti bnde katıldım :ohoh: ve cok iyi yapmısm :)
  4. Sizi Yaşlı Gösterecek Makyaj Hataları

Sizi Yaşlı Gösterecek Makyaj Hataları

makyaj hataları makyaj yaparken püf noktaları Sevgili melekler, dışarı çıkıp etrafımıza şöyle bir baktığımızda ne yazık ki bazı kadınların son derece kötü ve kendilerini olduğundan yaşlı gösterecek şekilde makyaj yapmış olduklarını görürüz. Yapılan bu hatalarla 20 yaşında genç bir kız 40 yaşında olgun bir kadın gibi görünebilir ve bu durum hiç de hoş değildir. Peki bu yanlışlar nelerdir?...

Sayfayı Paylaş