gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Sizi de böyle bekleyen var mı

Konu, 'Resimleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Umarım hepinizin karşısına böyle bir bekleyen çıkar :)

Sizi de böyle bekleyen var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sizin de çikolataya zaafınız var mı?

Sizin de çikolataya zaafınız var mı?

çikolatada kafein varmı çikolatayı bırakmak çikolata karbonhidrat çikolatanın içinde neler var Çikolataya karşı olan bu zayıflığınız sizi bir çikolatakolik yapıyor mu? Aslında çikolatanın bağımlılık yaptığına dair bazı bilimsel bulgular yok değil. Beynin kimyası üzerine yakın zamanda yapılan bir araştırmaya göre, insanlar besinlere bağımlı hale gelebiliyorlar ama bu konuda sağlam veri henüz...
  2. Sizin de ruhsal güçleriniz var mı?

Sizin de ruhsal güçleriniz var mı?

altıncı his testi hislerin kuvvetli olması hisleri kuvvetli insanlar hisleri olmak özel güçlerim var Bi­lim­sel a­raş­tır­ma­lar bir çok du­yu dı­şı al­gı­la­ma ye­te­neği­nin var­lı­ğı­nı sap­ta­dı, pe­ki siz ni­ye ha­la on­lar hak­kın­da bir şey duy­ma­dı­nız? Du­yu dı­şı...
  3. İlginç bardaklar.... Sizlerde de var mı ???

İlginç bardaklar.... Sizlerde de var mı ???

ilginç bardaklar Meleklerim çeyizimi düzerken herşeyden azar azar aldım fakat hep ilginç veya çok fonksiyonel mutfak gereçleriydi.. Benim zamanımda bunlar yoktu fakat benim çeyizmdekiler de bunlardan aşağı değildi.. Herkes benim eve müzeymiş gibi gelip fikir alıyorlardı.. aaaa bunlarda ne nerden aldın.. ne kadar tatlı.. vs v vs... Çok orijinal bir kupa... Gerçektende genlde o damla her zaman...
  4. Seni Bekleyen Birisi Var mı?

Seni Bekleyen Birisi Var mı?

sizi böyle bekleyen biri var mı sizi böyle bekleyen biri varmı varmi ne kadar anlamlı ve romantik bi taplo dimi bana da bu kadar değer veren bekleyen biri olsa nerdeeeeee peki sizi bekleyen var mı??????

Sayfayı Paylaş